Hamilelik süreçlerinde, anne adayları rahatlığa ihtiyaç duyarlar. Şık çizgileri ve rahat kesimleriyle hazırlanan hamile giyim ürünleri bu sezonda şok indirimlere girmiş durumda. Annelik tecrübesine hazırlanan anne adaylarının konfor ve şıklıkla buluşmuş tasarımlara ihtiyacı var. Üst ve alt takım pijama modelleri ile birlikte pijama elbise biçimindeki hamile kıyafetleri de öne çıkıyor. 

Anne adaylarının beğenisini kazanan tüm bu parçalar geniş bir ürün yelpazesine sahip. Şık ve zevkli tasarımlara sahip tüm ürünler anne olacakların sportif ve klasik tarzını yansıtacak. Hamilelik dönemine uygun olan ürünler arasında; elbise, şort, sabahlık ve pijama takımı gibi pek çok alternatif ürün yer alır. 

Tüm bu ürünlere set halinde de ulaşabilirsiniz. Anne adaylarının bu eşsiz süreçte ihtiyaç duyacağı tüm parçalar; gecelik, terlik, sabahlık ve pijama takımı gibi parçalara şok indirimlerle ulaşabilirsiniz. 

Hamileliğinizde Tercih Edeceğiniz Giyim Ürünleri

Zengin beden ve renk yelpazesinden oluşan hamilelik setlerinin şok indirim fırsatlarını kaçırmayın. Güpür detaylı hamilelik pijamaları, annelik deneyimine hazırlanırken de şıklığından ödün vermeyen anneler için tasarlanmış parçalardır. 

Lohusalık ve hamilelik dönemlerini anne ve anne adayları için olabilecek en kolay hale getiren lohusa gecelik ürünleri süper indirimlerle ilgi odağı oluyor. Rahatlıklarının yanı sıra tüm parçalar, dantel, nervür ve volan detayları ile birlikte şıklığı da sağlıyor. 

Kış ve yaz sezonu için pek çok alternatif modeli bünyesinde bulunan hamile ve lohusa ürünleri pek çok anne adayına kolaylık sağlayarak bu eşsiz tecrübeyi daha renkli hale getiriyor. Pijama, gecelik ve sabahlıkların hepsinin uzunluk ölçüsü opsiyonel şekildedir. Özellikle üçlü set şeklinde satışa sunulan pijama takımı setleri bisiklet yaka veya yakalı modeller ile anne adaylarının seçimine sunulur.

Hamile Giyim Ürünleri

Ürünlerde kullanılan geleneksel motiflere ek olarak modernize edilmiş tasarımlar, bambaşka trendlere hitap eden tasarımlardır. Her anne adayı özeldir ve her anne adayının kendi tarzına ışık tutan tasarımlarda ürünlerden kullanması gerekir.  Bu sebeple bünyemizde bulunan her ürün her tarzdan annenin özgün tarzına hitap edecek, bunu yaparken tek bir amaca hizmet ederek konforu sağlayan ürünlerden oluşur. 

Anne adaylarının bu eşsiz deneyim sürecinde estetik görünümlerinden de ödün vermemeleri için pijama tasarımlarında dantel ve güpür figürleri konarak ürünlerin yaka ve manşet kısımlarına zarafeti de eklemiştir. Öte yandan bu dönemde annelerin en ihtiyaç duyduğu parçalar yumuşaklık ve esneklik olduğundan ürünlerin yapımında kullanılan tüm kumaş türleri anne ve anne adaylarının hareket kabiliyetini kolaylaştıracak türdendir. 

Lohusa Pijamaları

Hastane veya evde kullanımda konforu üst seviyede sağlayan pijama üstleri düğmeli tasarımlar ile tüm anne adaylarının gözüne hitap edecek bir estetik detaydır. Öte yandan hamilelik süreci ile birlikte gelen lohusa döneminde emzirme işlemlerinin en pratik şekilde yapılması adına düğmeli tasarımlara yer verilir. 

Lohusa pijama takımları doğum denen eşsiz deneyime annelerin hazırlıklı gitmesine yardımcı olur. Hamile hastane pijama çıkış takımları, anne ve bebeğin sağlığı düşünülerek sağlıklı kumaştan üretilmiş ürünlerdir ve hastane ortamında bulunulduğu sürece strerilizasyonu sağlar. 

Öte yandan bu heyecan verici süreçten önce hamilelik sürecine özel tasarlanmış tüm ürünler anne karnında büyüyen bebeğin rahatça hareket edebilmesine olanak verecek şekilde, pili konarak tasarlanır. Her bedene özel tasarımlarla siz de hamilelik ve lohusalık döneminizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. 

Lohusalara Özel Gecelikler

Anne adayları yaşadıkları hayat değişikliğinden dolayı çok heyecanlıyken aynı zamanda duygusal olarak hassas ve desteğe çok ihtiyaç duydukları bir dönemdedirler. Bu dönemde güzel annelerin ihtiyaç duyacağı rahat ve estetik pijamaları şok indirimlerle bulabilirsiniz. 

Yaşadıkları değişime ayak uydururken buna yardımcı olacak sağlıklı maddelerden üretilmiş şık tasarımlar onların yanında olacaktır. Doğumun hemen sonrasında ise bebek ve anne sağlığı açısından biyolojik bir ihtiyaç olan emzirme işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Bu dönemde de giyilen rahat kıyafetler bu işlemlerin kolaylıkla yapılmasına olanak tanır. 

Bebeklerin ihtiyacı olan anne göğsünde sirkülasyon anneyi oldukça rahat hissettirir. Doğumun hemen ardından giyilen lohusa gecelikleri anne anatomisine göre tasarlanmış olan kıyafetler olmalıdır. Bu nedenle önden düğmeli hamile pijama modellerinin tercih edilmesi opsiyonel anlamda bir kullanım avantajı verir. Farklı renk ve beden alternatiflerine sahip ürünler anne ve anne adaylarının aradığına hitap eden çeşitlikte ürünlerdir.