İtalyan tasarımları her zaman kalitesi ve dayanıklılığı ile ön planda olmuş mobilyalardır. Uygun fiyatları ve estetik tasarımları ile göz dolduran İtalyan mobilyaları küçük evlerin en favori mobilyaları arasında yer alıyor.

Italyan-Kanepe-Modelleri00001
Italyan-Kanepe-Modelleri00002
Italyan-Kanepe-Modelleri00003
Italyan-Kanepe-Modelleri00004
Italyan-Kanepe-Modelleri00005
Italyan-Kanepe-Modelleri00006
Italyan-Kanepe-Modelleri00007
Italyan-Kanepe-Modelleri00008
Italyan-Kanepe-Modelleri00009

İtalyan tasarımı modern kanepe modelleri genellikle az yer kaplayan ama işlevsel olarak kapladığı yeri ikiye katlayan bir tarzda oluşturulurlar. Sağlamlıkları söz konusu olduğunda İtalyan tasarımlarla yarışacak bir kanepe modeli yoktur.

Kalabalık aileler için pek doğru bir seçenek gibi görünmeyen İtalyan tasarımı modern kanepe modelleri, genellikle 2 kişilik oturma düzeneği şeklinde tasarlandıkları için çok fazla kalabalık ailelere sınırlı hizmet verir.

Fakat yalnız yaşayan bir insan için veya öğrenci evleri için muhteşem seçenekler olabilirler. Yalnız yaşayan bir insan hem çok yer kaplamayan hem de şıklığından ödün vermeyen bir tarz istiyorsa İtalyan tasarımı modern kanepe modellerine bir göz atmalıdır.

Tüm bunların dışında eğer kocaman bir mekânı doldurmak ve dekorasyonunuzu tamamlamak istiyorsanız, bunun için farklı renk ve modellerde, ilginç ve dayanıklı kanepelere ihtiyacınız olabilir. İtalyan tasarımı modern kanepe modelleri resimlerimize bakarak böyle bir tasarım için fikirler edinebilirsiniz.

Ortama katacağı İtalyan stili hava ile asaleti ve zarafeti bir arada yakalamanız kaçınılmaz olacaktır.

İtalyan tasarımı modern kanepeler renkleriyle de içinizi ısıtabilen tarzda kanepelerdir.  Canlı ve pastel tonlardan mat ve soğuk tonlara kadar onlarca seçeneğe imza atan İtalyan tasarımları evinizin genel dekorasyonuna çok rahat uyum sağlayabilecek tonlarda sahiplerini bekliyor.