Yaklaşan yılbaşı ile birlikte herkesi hediye telaşı sardı. Büyük, küçük hediyelerle herkesi sevindirmek lazım, ama bu arada kendinizi de unutmayın… Eğer imkanınız varsa, yeni yıla sevmediğiniz her eşyayı geride bırakarak girin ve kendinizi yenileyin. Ama bunu yapmak için sadece mağazaları gezmeyin. Teknolojiden faydalanın ve internetin online alışveriş dünyasına adım atın.

İnternetten alışveriş yapmak, artık eskisi gibi korkutucu değil. Değişen ticaret yasalarıyla alışverişiniz tamamen güvence altına alınmış durumda. Tabii durumdan faydalanmak isteyen bazı kötü niyetliler de yok değil, ancak bu noktada sizin yapmanız gereken; güvenilir sitelere yönelmek ve alışveriş yaparken sanal kredi kartı kullanmak.

Size, mimar ve tasarımcılar tarafından hazırlanan konseptlerle, üyelerine son derece uygun fiyatlı ürünler sunan bir siteden bahsetmek istiyoruz; Altıncı Cadde… 2012 yılında ev-tekstil, dekorasyon, aksesuar, elektronik ev aletleri ve mobilya ürünlerini indirimli satmak amacıyla bir “Doğan Online” iştiraki olarak kurulmuş olan site, bugün iki tanesi İstanbul’da ve bir tanesi de Bodrum’da olmak üzere toplam üç mağazasıyla fiziksel olarak da satış yapıyor. Diğer kurucu ortaklar ise Elif Dürüst ve Başak İlhan.

Altıncı Cadde sizin şehrinizde yok diye üzülmeyin. İnternetten online olarak, güvenerek alışveriş yapabilirsiniz. Altıncı Cadde’deki ürünler, A ve B grubu segmentine hitap etse de, C grubunun ulaşabileceği fiyatlara satılıyor. “Tarz sahibi olmak, sadece kıyafetle değil, ev yaşamı ile de olur” sloganıyla yola çıkmışlar, evine önem veren kadınlar ise siteden en çok alışveriş yapanlar. Ürünleri direkt kendileri ithal ettikleri için, aracıları aradan çıkartmışlar. Bu da tabii fiyatlara olumlu olarak yansıyor. Sitede, perakende satış fiyatının çok altında 50 TL’ye de 5000 TL’ ye de ürün bulunuyor.

Altıncı Cadde’de mobilya, dekorasyon ürünleri, aydınlatma, sofra ve banyo tekstili ürünlerinin yanı sıra, bu aralar yılbaşına özel ürünler de fiyatlarına göre gruplanarak satışa sunulmuş. Özellikle mobilya ve sofra ürünleri en çok tercih edilenler arasında… Mobilya ürünlerinde ölçüler dahil tüm detayların ürünlerin sayfalarında alt kısımda yer aldığını belirtelim. Her hafta değişik ürünler kampanyalı olarak indirime giriyor. Bu ürünleri tercih etmeniz durumunda kaliteli ürünler, uygun fiyata sizin oluyor.

Altincicadde.com ‘dan online alışveriş yapmak isterseniz, ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.