Bugünlerde birçok kadının zorlandığı konulardan bir tanesi, erkekleri etkilemenin yollarını bulmaktır. Erkekler aslında çok zor etkilenen bireyler değillerdir, fakat kadınlar erkeklerin genel huyunu ve karakterini unuttuğundan, bu sorunu yaşıyor olabilir. Yoldan geçerken veya bir restoranda otururken bile gözünüze çarpan erkekler olabiliyor. Malum insanlık hali ve sürekli ona bakıyorsunuz ve zamanla eğer o erkekte sizden etkilenirse, arada bir elektriklenme oluyor. Bir erkeği etkilemenin yolları aslında bir kadını etkilemekten çok daha kolaydır. Sadece bazı erkekler ilgiye ve sevgiye aç olabilmektedir. Erkekler ilgiye aç olduklarında veya onların istedikleri gibi bir kadın ile karşılaşamadıklarında, karşılarına çıkacak veya onlara ilgi gösteren ilk kadına veya kıza anında bağlanabiliyorlar.

Bir Erkek Nelerden Etkilenir?

Bunu yaşadığı anda, kadının onun için ne kadar önemli olup olmadığı önemli değildir. Bir erkeği etkilemenin yolları sadece onlara ilgi göstermek veya onlara sevgi sözcüklerini sarf etmek değildir. Sonuçta karşınızda bir insan duruyor ve onunla ilgilenmek için sadece sürekli sevgi göstermek zorunda değilsiniz. Onu dinleyebilirsiniz, hayatını öğrenebilirsiniz, ona yardımcı olabilirsiniz, beraber farklı aktivitelere katılabilirsiniz. Bir söz vardır, bir erkeği tavlamak için kadınlığınızı ya da dişiliğinizi göstermeniz gerekir diye. Bu sözü unutun, çünkü size gerçekten bağlanacak olan bir erkek veya sizi gerçekten gönülden sevecek olan bir erkek, sizi siz olarak sevmesi ve kabul etmesi gerekir.

Onun için giyim tarzınızdan yaşantınıza kadar hiçbir şeyinizi değiştirmenize gerek yoktur. Gerçek bir erkek yahut bir beyefendi, her zaman bir kadını bir birey olarak kabul eder. Maalesef birçok erkek için, hala dışarıda kendini göstermeye çalışan ve gösterişlere meraklı kadın ve kızların peşinden koşmayı tercih edenler oluyor. Böylece kadın benim bir şey yapmama gerek yok, bütün erkekler peşimden koşuyor zaten diye düşünebilmektedir. Bir kadın neden bu kadar erkeğin peşinden koşmasını istesin ki? Erkekleri etkilemenin yolları, normal ve doğal olmanızdan başlar. Normalde yüz liralık elbise giymezken, bir erkeğin gönlüne girmek için yüz liralık elbise giymeye başlamanız onu etkilemez. Normalde sadece otobüs ve dolmuşlarla bir yere giderken, biranda altınıza son model bir araç almak onları etkilemez.

Bu tür değişimlerden etkilenen erkekler, gerçekten sevebilecek veya kadını tanıyan erkekler değildir. Bir erkeği etkilemenin yolları aslında yoktur. Aramaya çalışmayın, çünkü sizin hayatınızda olması gereken erkek, gerçekten sizi siz olarak, doğal halinizle kabul edecek erkeklerdir. Erkekleri etkilemek için bin bir yolları deneyen birçok kadınlar bulunmaktadır. Kendini bir mankene benzetmek için estetik yaptıranlardan tutun ki kendine yüz liralar üzerinde elbiseler alıp giyenler. Önemli olan sizi doğal halinizle sevecek olan bir erkeği bulmak. Günümüzde çok fazla ilginç adı altında geçen evlilikler duymaktayız. Kadın için en büyük tavsiyemiz, erkekleri hayran bırakmak veya etkilemek için şekilden şekle girmemeleridir. Kendi doğallıklarını kaybetmemeleridir.