Yeni yıl kapıya dayandı. Şimdiden eğlence ve tatil planlarını tamamlamalı, hediyeleri paketlemeye başlamalısınız. Bir de hediye listenizin başını kız arkadaşınız ya da eşiniz çekiyorsa, Yves Rocher’nin fırsatlarına göz gezdirmenizi kesinlikle öneririz. Yves Rocher’nin önerileriyle kız arkadaşa hediye almak hem kolay hem hızlı olacak. Ayrıca her kadının, Yves Rocher’nin baştan çıkarıcı kozmetik ve bakım ürünleriyle şımaracağına emin olabilirsiniz. Eminiz ki burada sizin için de bir şeyler var!

Yves Rocher’nin Ödüllü Parfümleri ile Onu Baştan Çıkarın

Yves Rocher’nin her ten rengi ve yapısına uygun birbirinden farklı onlarca parfümünün olduğunu biliyor muydunuz? Bu noktada gereken tek şey eşinizin ya da kız arkadaşınızın tenini tanımak. Beyaz tenliler için gül ve menekşe kokuları idealken esmerler içinse vanilya kusursuz bir tercih! Kararsızlar içinse ödüllü Vanille Noire ve Yves Rocher’nin en çok tercih edilen parfümleri Moment de Bonheur ya da Comme une Evidence harika seçimler. Bu kadar kadın yanılıyor olamaz.

Ayrıca parfümlerin deodorant ve vücut sütü gibi ek ürünlerini set haline getirirseniz, Yves Rocher’nin birbirinden avantajlı kampanyalarından da faydalanabilirsiniz.

Banyo Ürünleri ve Masaj Yağları ile Yeni Yıla Heyecanlı Bir Giriş Yapın

Tabii ki hediye alternatifleri yalnızca parfümlerle sınırlı değil. Çeşitli makyaj malzemelerinin yanı sıra erkeklerin sıklıkla tercih ettiği hediyelerin arasında masaj yağları, banyo yağları ve duş jelleri gelmekte. Yeni yılı baş başa romantik bir geceyle taçlandırmak isteyen çiftler için özellikle önerebileceğimiz masaj yağı ve banyo yağı birlikteliğinizde de yeni başlangıçlar yapmak için ideal.

Peki kışın en soğuk gecesinde sakin bir müzik ve rahatlatıcı kokular eşliğinde jakuzi keyfine ne dersiniz? Öyleyse Yves Rocher’nin her biri farklı bir lezzete ve heyecana davet eden duş jelleriyle tanışmanızı öneririz. Ayrıca sepete birkaç tane banyo incisi eklemeyi ve Yves Rocher’nin aromatik mumlarına da göz atmayı unutmayın.

Tüm bunlar arasından seçim yapmak biraz zor gibi görünse de onun için en iyisinin ne olduğunu elbette siz biliyorsunuz. Bu yüzden eş ya da kız arkadaşa hediye hazırlarken yalnızca onu hayal etmeniz yeterli. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey hediye sepetinizi oluşturmak. Yves Rocher paketleme konusunda da imdadınıza yetişiyor. Hediyelerinizi, Yves Rocher’nin metal kutularından birine yerleştirin ve yeni yıla ışıltı katın. Mutlu yıllar!