Bu yıl da makyajda devrim niteliğindeki değişimler göze çarpmaktadır. En trend olan makyaj modelleri yerini farklı ve daha feminen makyaja bırakmış gözüküyor. Biz bayanlar için farklı göz makyajları sinyal verip duruyor. Tarz olmalıyım ve dikkatler bende olmalı, modayı takip etmeliyim diyenlerdenseniz sizin için araştırdığım ve toparladığım yazıyı dikkatle okuyun. Deyim yerinde ise fethedin. Uygulayın. Size en çok yakışanı moda ile uydurmak ve trend olmak elinizde. Gözünüzü belirginleştirmek istediğiniz şekle getirmek de sizde bitiyor.

Bu yıl da geçen senenin efsane göz makyajı olan kedi göz makyajı gene trend makyajlar arasında. Gözünüz iri ve yuvarlak ise bu makyaj tam da size göre. Dışa doğru yapacağınız kısa kuyruklar ile flash ve çekici kedi gözler size çok yakışacaktır.

Ama ben daha dikkat çekmeliyim. Bu yılın modasını sergilemeliyim diyorsan o zaman bu yılın en trend modeli olan buğulu ve derin göz makyajını yapmalısın. Bunu yapmak hiç de zor değil.  Lila ve bebek mavisi eyelinerları bej ve daha az parlayan göz farları ile kullandığınızda daha buğulu ve derin gözleri elde etmek daha rahat olur. Hem modaya uymuş hem de gözlerinizi öne çıkarmış olursunuz. Eh bundan iyisi Şam’da kayısı demiyoruz. Her zaman daha iyiye ulaşmaya çalışıyoruz. Unutmayın siz her şeyin en iyisine layıksınız. Gucci-Makyaj2015-Sonbahar-Kis-Trend-Kalin-Kas-Glr-2015-Sonabhar-Kis-Trend-Glr