755 nm dalga boyutunda işlem gören Alexandrite Lazer epilasyon Cihazları kullanıcısına yüksek hızda epilasyon hizmeti sağlar. Epilasyon sırasında hedef alınan nokta ise kıldaki melanindir. Işığın absürde edilmesi adına hedef alınan kıl ve tomurcuklarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu durumda Alexandrite Lazer uygulaması tarafından çok yüksek derecede emilim iletilir ve güvenilir sonuçlar alınır.

Alexandrite Lazer epilasyon Cihazları, seans süreleri normal bir epilasyon seans süresinin yarısından daha az bir sürede uygulanmaktadır. Hızlı bir şekilde kullanıldığından dolayı uygulama maliyeti de azaltılabilir. Bu cihaz sayesinde daha küçük alanlarda yüksek atım hızları elde edilir ve çok estetik sonuçlar alınır.

Yüksek fluensler daha küçük spot alanlarında mümkün olduğundan dolayı atılım hızı son derece hızlıdır. Standart anlamda 12 ile 15 mm arasında değişen boyutlar ile kaliteli bir şekilde lazer epilasyon işlemleri kullanıcılara sunulmaktadır. Bir lazer cihazından beklenen yüksek düzey talepleri karşılamak için Alexandrite Lazer Cihazları tercih ediliyor. Müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen epilasyon merkezlerinin ihtiyaçlarını kısa sürede karşılayan bu cihazın oldukça hızlı bir şekilde işlem yaptığı biliniyor.

Performansı ve hızı sayesinde uygulama başına düşük maliyetler de sağlanır. Uygulamayı tercih eden kişilerde kısa seans sürelerinde uygulama yapabilir ve sonuçlarını da görmektedir. Kalıcı epilasyon sonuçlarını almak için tercih edilen Alexandrite Lazer epilasyon Cihazları, teknolojisinin güvenli ve kaliteli bir şekilde uygulanmasını sağlar. Bu yüzden kliniklerde ve özel muayenelerde ve güzellik merkezlerindeki tüm ihtiyaçları da kısa sürede karşılamaktadır.

Güçlü ve etkili doz uygulamaları sayesinde geniş bir bilgisayar kontrollü ile kullanılan bu cihaz, otomatik olarak verileri kaydetmekte ve bir sonraki işleme kadar da saklamaktadır. Bu sayede kullanıcılar bu cihaz sayesinde daha önce uygulanan epilasyon işlemlerinde ne kadar ilerleme kaydettiğini görebiliyor.

Alexandrite Lazer Cihazları son zamanlarda birçok firma tarafından kullanılıyor ve satışa da sunuluyor. Estetik cerrahlarında tavsiye ettiği bu cihazlar, bilgisayar destekli analiz yaparak müşteriyle paylaşan ve estetik dozunu da otomatik olarak ayarlarken saniyede 3 atış yapabilen bir özellikledir. Günümüzün gelişmiş lazer uygulaması olduğunu belirtmemiz gerekir.

https://www.innovamedikal.com.tr