Yakışıklı oyuncularımızdan olan Çağatay Ulusoy ile ilgili en fazla araştırılan sorulardan biri, Çağatay Ulusoy saç modeli nasıl yapılır? sorusudur. Çeşitli dizi, film ve projelerde yer alan Ulusoy, oyunculuğunun yanı sıra yakışıklığını da gözler önüne sermiştir. Özellikle de kendine has saç stilleri sayesinde birçok erkeğin idolü olmayı başarmıştır.

Çağatay Ulusoy’un Tercih Ettiği Saç Modelleri Nelerdir?

Ünlü yakışıklının tercih ettiği saç modelleri şunlardır:

  • Havalı saç stili
  • Yanlar sıfır üstler kısa saç stili
  • Kısa saç stili
  • 3 numara saç stili

Bu stiller ile ön plana çıkan Ulusoy, çoğu zaman kısa modelleri tercih ediyor. Ancak havalı saç stiline duyulan ilgi ise çok başkadır.

Çağatay Ulusoy Saç Modeli Nasıl Yapılır?
Çağatay Ulusoy Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Çağatay Ulusoy Havalı Saç Modeli

Farklı saç modelleri ile karşımıza çıkan Çağatay, özellikle de havalı saç modeliyle beğeni toplamaktadır. Orta uzunluğa sahip olan saçları havalı bir şekilde bırakarak bu modeli uygulayabilirsiniz. Havalı saçlar, Çağatay’ın özellikle de geçmiş dönemlerde çok sık bir şekilde kullandığı modeldir.

Çağatay Ulusoy Yanlar Sıfır Üstler Kısa Saç Modeli

Bu saç modelini özellikle de İçerde dizisinde kullanan Çağatay, havalı saçlarına veda etmiştir. Bu saç stiline sahip olmak isteyen erkekler, yanları 3 numara üstleri ise 5 numara ile kesmelidirler. Kısa saç modelinden şaşmayan bireyler için gayet ideal bir stildir. Ayrıca yanların kısa olması, farklı bir görüntünün oluşmasına neden olur.

Çağatay Ulusoy Kısa Saç Stili

Çağatay’ın yine çok sık tercih ettiği saç modellerinden biridir. Hakan Muhafız adlı diziye baktığınız zaman Ulusoy’u bu stilde görebilirsiniz. Saçların, orta seviyede bir kısalığa getirilmesi ile elde edilen bir modeldir. Tüm saçlar eşit derecede kısalığa sahiptir. Yanlarda ya da üstlerde herhangi bir eşitsizlik olmamalıdır.

Çağatay Ulusoy 3 Numara Saç Modeli

Çağatay Ulusoy saç modelleri arasında en kolay yapım aşamasına sahip olan model budur. Saçların 3 numara ile kesilmesi ile elde edilir. Makine ayarını 3’e getirip saçlarınızı tıraş etmeniz yeterlidir. Bu model, özellikle yaz sıcaklarında tercih edilebilir. Uzun saçların bakımından sıkılan bireyler için çok uygundur.