Biodermogenesi, çatlakların yaş veya özellikten bağımsız olarak hassas bir şekilde iyileştirilmesini sağlamaya yönelik tek yöntemdir. Bilimsel deneyler bizlere, ince çizgilerin kenarlarının şimdiye dek bu bayan plastik cerrah problem için önerilen diğer hiçbir metodun sonuç elde edemediği bir şekilde, doldurularak yenilenebildiğini göstermiştir.
Bi-One®, etkinliği ince çizgilerin, çatlakların gerçek anlamda düzeltilebileceğini uzun süre kalıcı sonuçlar ortaya çıkarabilen akademik olarak kanıtlanmış tek metottur.

Tedavi sürecinde ilk seanstan itibaren çatlaklar derinliklerini kaybedecek, daha pürüzsüz bir görünüme ve çevreleyen deriyle benzer bir görünüme bürünerek, onları tipik bir kadın estetik cerrah sorun haline getiren geçirgen özelliklerini kaybedeceklerdir.
Bi-One, lenfatik kan dolaşım ve miktarını arttırıp stabilize eder ve çatlakların rengini normale çevirir. Yenileme süreci çatlaklardan etkilenen deri üzerinde, çatlaklar bronzlaştırıp, sağlıklı deriyle mükemmel bir uyum sağlayıncaya kadar beraberce (derinlik ve bronzlaşma) devam eder.
Bio-one ile elde edilen sonuç kesin, kararlı ve kalıcıdır. Damarsal çalışma fonksiyonu ve kılcal kan dolaşımı, tekrar harekete geçen hücre metabolizması, tedaviden tedaviye, cilde nihai sonuç olarak çatlaklardan önceki görünüm kazandırılıncaya kadar stabilize olmayı sürdürür.

Tedavi süresince lenfatik mikro sirkülasyonun tekrar aktive edilmesiyle derinin hücre içi alanda mevcut olan toksinlerden kurtulmasına sebep olur. Canlandırıcı etkisi, elastik kollajen deri içerisindeki görevini başlatarak, gözeneklerin kanla beslenmesi için gereken yardımı sağlar ve fibroblasti tekrar etkin hale getirir.

Diğer yöntemlerden farklı olarak hasar vermeden, ağrısız ve biyolojik olarak yapılanmayı sağlayan tedavinin seansı haftada 2 kez ortalama 15-20 arasındadır. Her bir seans 40 dakikadan oluşmaktadır.
Biodermogenesi tedavi edilen farklı olgular üzerinde asla sorunlara veya yan etkilere neden olmamıştır. Tedaviden hemen sonra dilediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Güneşlenmek, streç giysiler giymek, sıcak suyla duş almak (soğuk su için iki saat bekleyiniz), parfüm kullanmak ve hayattaki diğer her şeyi yapmakta özgürsünüz.

https://www.belmasahin.com/biodermogenesi-catlak-tedavisi