Cilt Lekeleri İçin Karbon Peeling

Cilt lekeleri için karbon Peeling tedavisi konusunda, bu yöntemi uygulatan hastalar ikiye ayrılmıştır. Yarısı 5 ya da 6 seans sonrası tatmin edici sonuçlara ulaşmışken, diğer yarısı ise hiç bir etkisini göremediklerini iddia etmektedirler. Bu durum karbon Peeling yaptırmak isteyenleri de kararsız bırakmaktadır. Karbon Peeling, Ciltteki lekeler ve ince kırışıkları tedavi etmek, gözenekleri sıkılaştırmak için uygulanan karbon maskesinin, lazer atışları ile soyularak cildin tedavi edilmesi işlemidir.

Uzman kişiler yapmalıdır ve uygulamadan sonra ciltte kısa süreli bir kızarıklık oluşmaktadır. Ciltteki hücreleri canlandırarak, kollajen üretimini arttıran karbon Peeling, 15 dakika süren kısa bir işlemdir. İlk seanstan itibaren ciltteki canlılığı fark edebilen kişiler olmakla birlikte tatmin olmayan kişilerin de sayısı oldukça fazladır. Bunun için en iyi yol, uygulama öncesi ve sonrası fotoğraflarınızı çekerek aradaki farkı kıyaslamaktır. Uygulama yaptıracağınız merkezde kafanıza takılan tüm soruları uzmana sorarak gerekirse farklı tedavilerle birlikte lekelerinizden kurtulabilirsiniz.

Karbon Peeling birçok kişi tarafından tercih edilen acısız bir leke tedavi yöntemidir. Güneş lekelerini de azaltan karbon Peeling hiç bir yan etkisi olmayan yöntemdir. Yaşlılık lekeleri, sivilce izleri, akne tedavisi gibi problemlere çözüm olan en etkili yöntemlerden biridir. Her yaşta kişinin yaptırabileceği kolay ve acısız bir yöntem olan karbon Peeling bir çok güzellik merkezinde deneyimli ve başarılı güzellik uzmanları tarafından yapılmaktadır.