Geçmişte de olduğu gibi günümüzde de kadınların tercih ettiği aksesuarlar arasında isimli kolye yerini korumuştur. Yıllar geçse de eskimeyen modeliyle günümüz modasında sevilen kolyeler arasındadır. Günlük kıyafet tarzıyla, spor kıyafetlerle, ofis kıyafetleriyle ya da abiye kıyafetlerle rahatlıkla kullanabilen sade ve şık tasarımıyla tercih edilmektedir. T-shirt üzerine takıldığında sadeliğinize hava katacak, gömlek içlerinde zarif duruşuyla göz kırpacak ve abiye kıyafetlerde dekoltelere hareket getirecek şekilde tasarlanmıştır.

İsim kolyeler sizin ya da sevdiğinizin ismi ile tasarlandığından tek isim olarak da yazılabileceği gibi birden fazla isme sahipseniz diğer isimleri de yazdırabilirsiniz. Aynı şekilde siz ve aşık olduğunuz kişinin isminin yer alacağı şekilde iki isimli olabilir. Çocuklarınızın isimlerinden de isim kolye tasarlanmasını isteyebilirsiniz. Tüm isim kombinasyonlarını dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz. İnternet sitesinde tek isimli, iki isimli, üç isimli ve daha diğer modellerin olduğu geniş ürün yelpazesine ulaşabilirsiniz.

İsimli kolye, sevginin sembolü olan hediyeler arasında en özeli olarak görülmektedir. Tamamen kişiye ait olarak tasarlanmış olan kişiselleştirilmiş takılar kişi için üretilmektedir. Bu yüzden sevginizin sonsuz olduğunu göstermek istediğinizde kalp, sonsuzluk gibi simgeler ekleyebilir ya da bu simgelerin üzerlerine isimleri yazdırabilirsiniz.

%100 gümüş malzemeden üretilen özel yazım teknikleriyle özenle yazılan isim kolyeler kişiselleştirilmiş takılar arasında yerini almaktadır. Dilediğiniz yazım şekliyle el yazısı, imza ya da latin alfabesi ile tasarlanabilmektedir. İsimlerinizin harfleri özel birleştirme teknikleri ile yazılabileceği gibi plaka üzerine lazer kesim ile yazılabilmektedir. Tarzına göre dikey plaka üzerine ya da dikdörtgen plaka üzerine de yazılabilir. Kalp üzerine sevdiğinizin ismini ya da ona ait özel bir notu yazdırabilirsiniz. Halka, çember gibi geometrik şekillerin üzerlerine ya da içlerine isimleri yerleştirebilirsiniz.

Büyük harfler ya da küçük harflerle yazılan dilediğiniz özel ismi, size sunulan altın sarısı, rose ya da gümüş renk seçeneklerinden birini seçiminiz doğrultusunda belirleyebilirsiniz. İnternet sitesinde sipariş ekranına geldiğinizde, tüm seçimlerinizi yapmanız ardından güvenli bir şekilde satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. En güvenilir şekilde adresinize kargo ile teslimatınızı gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.