Kadınlar zamanının önemli bir kısmını saçları için harcıyor. Saçların dolgun ve ışıltılı olması için çeşitli ürünler ve yöntemler uyguluyor, yumuşak bir saça kavuşmak için güzellik salonlarında pahalı bakımlara para harcıyorlar. Kadınların bu idealinin gerçekleşmesi ise mümkün. Kerastase saç köklerini hedef alarak saç yoğunluğuna etki eden Densifique serisi ile ideal saçlara kavuşturuyor.

Densifique Serisinde Neler Var?

Kerastase Densifique Masque Densite Yoğunlaştırıcı Maske: Saç yoğunluğunu arttıran özel ürünler içeriyor. Maske saç teline derinlemesine etki ediyor ve incelen saç telleri için yoğunlaştırıcı ve dolgunlaştırıcı etki sağlıyor. Düzenli bakım sonrasında saç kökten uca ekstra dolgunluk kazandırır, canlandırır ve saçı ağırlaştırmaz. Saça kökten itibaren etki eden maske, saçın boy ve uçları için ekstra bakım sağlar.Saç oluşumunu destekleyen Densifique serumların tedavisini destekleyerek, ince telli ve zayıf saç yapılarının yanı sıra saç yoğunluğunu korumak isteyen herkes tarafından kullanılabilir.

Kerastase Densifique Serum Jeunesse Yoğunlaştırıcı Gençlik Aktivatörü: Saçlara daha genç ve canlı görünüm kazandırır. Saç yoğunluğunu arttırarak gençlik belirtilerini destekler, yaşlanma izlerini gidermek için saçı destekler. Saça gözle görülür bir hacim ışıltı kazandırır. Hücresel Antioksidan Kompleksi, saça kökten etki ederek saç derinde strese bağlı oluşan tahribatta karşı koruma sağlar. Saç köklerini canlandırır ve besler.
Kerastase Densifique Bain Densite Yoğunlaştırıcı Şampuan: Saçı nazikçe temizler ve günlük bakımını gerçekleştirir. Daha yoğun, hacimli, dolgun ve parlak saçlar oluşturmak için geliştirilmiştir. Etkin temizlik sağlayan şampuan, saçın daha uzun süre dolgun görünmesine yardımcı olur. Saç oluşumunu destekleyen Densifique Serum’un daha etkili olması için saç derisini hazırlar. Saç varlığında azalma yaşayan, ince telli ve zayıf saç yapılarının yanı sıra saç yoğunluğunu korumak isteyen herkes tarafından kullanılabilir.

Kerastase Densifique Densimorphose Yoğunlaştırıcı Saç Köpüğü: Saça dolgun ve hacimli bir görünüm kazandırır. İnce telli, hacimsiz ve cansız saçlar için ideal yapıdadır. Saça kökten itibaren etki ederek uzun süreli dolgunluk kazandırır. Özel yapısı saçı yormaz ve ağırlaştırmaz. Hafif ve ışıltılı bir görünüm kazandırır.

Tüm saç tipleri için günlük kullanıma uygun olan Kerastase Densifique kusursuz formülüyle cm2’ye düşen saç yoğunluğunu artıran özel formül sayesinde saçı saran ve yapılandıran polimerler ve vitamin bileşenleri üzerinde etki ediyor.

Kerastase Densifique serisi ve tüm Kerastase ürünlerine saç bakım ürünleri mağazası tahtatarak.com sitesinden ulaşabilir, siparişlerinizi adresinizden kargo yoluyla teslim alabilirsiniz.