Bir kadının en önemli aksesuarı saçlarıdır. Saçlarının sağlıklı ve parlak görünmesi için çeşitli yöntemler mevcuttur. Kadınların bu yöntemlerden vazgeçemediği uzun yıllardır kullandığı röfledir. Saçlarınıza parlaklık veren röfle ifadenizi değiştirerek sizlere ayrı bir güzellik katmaktadır. Daha önce hiç yaptırmadım röfle nasıl yapılır merak ediyorum diyorsanız doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Sitemizde bu konuda yeteri kadar bilgi alabilirsiniz. Evinizde röfle yapmanız tahmin ettiğiniz kadar zor değildir. Hatta yaptıktan sonra göreceksiniz ki oldukça kolaydır. Kalıcı bir röfle için bakımlarını tam yaparsanız oldukça iyi bir sonuç elde edebilirsiniz. Röfle en çok açık tenli kumral ve buğday tenli kadınlara daha çok yakışır ve daha doğal durur.

Bazı kadınlar saçlarında genel olarak parıltıyı değil de sadece bir noktada parıltıyı tercih ederler. Son dönemlerde bunun örneğini çok görüyoruz. Özelliklede kâküllerde tercih edilen röfle dikkati yüzümüze çekmeyi sağlıyor. Röfleli Kâkül Modelleri en çok çarpıcı renkler dikkat çekmektedir. Mor bu renklerin başında geliyor. Fakat yıllardır vazgeçilmeyen sarı da sokakta en çok rastladıklarımızdan bir tanesidir.

Ufak dokunuşlar ile saçlarınızda büyük değişimler yapabilirsiniz. Bu nasıl olacak diye merak ediyorsanız söyleyelim tabi ki kahkül kesimi saçlarınıza kıyıp ta kestiremiyorsanız eğer kendinizin bile eve rahatlıkla kesebileceği kakül ile değişiklik yapabilirsiniz. Katlı kesimlerle hareketli bir görünüm sağlayabilir ya da keskin hatlarla farklılık yaratabilirsiniz. Çoğu konuda olduğu gibi kâkül kesiminde de yüz şekliniz en önemli faktörlerden biridir ve ona göre karar verirsiniz.