Tırnaklarda İlkbahar Trendi

Bayanların tırnakları ve elleri hiç kuşkusuz daima bakımlı olmalıdır. Bu konuda da bayanlar tırnak trendlerini takip etmeli ve uygulamalıdır. Bu sene de her sene olduğu gibi farklı tırnak trendleriyle ellerinizi çok hoş görüntülere kavuştururken, aynı zamanda da modayı takip etmiş oluşunuz.

Örneğin bu sene uzun yılların trendi olan ölümsüz bir klasik tırnak trendi “French” modası yine in. Kısacası tırnak uçlarında beyaz ve ve tırnakta da pudra pembe uygulamasıyla oluşturulan bu tırnak formu hiç ölümsüzleşmeyecekmiş gibi görünüyor. Bunun yanı sıra bu sezon “stiletto” tırnak trendi de çok moda oldu. Uçları sipsivri uzatılmış ve 3 gen sivriliğinde törpülenmiş tırnaklarda oldukça in.

Yanı sıra oje renklerine bir bakacak olursan, bu sene ruj ve tırnak tonlarında elma şekeri kırmızı tonları ve fuşya pembeleri çok moda olduğundan, tırnaklarınıza bol bol bu renkteki ojelerden sürebilirsiniz. Yanı sıra çatlatma tarzı ojeler, nota çıkartmalı ojeler, ekose efekti verilmiş ojeler, yıldız çıkartmalı tırnaklar, çizgilin efektli tırnaklar, bununla birlikte yine her parmağınıza farklı renkte uygulanacak olan oje sürme stili de bu sene oldukça trend. Yanı sıra elektrik mavileri, neon turuncu, sarı, neon yeşil renkleri gibi renklerle de tırnaklarınızı florosan renklere boyadığınızda, yanık teninizde ve renkli parlak ışıltılı kıyafetlerinizle de bu tarz ojelerinizi harika görüntüler sunabilecektir. Bu nedenle 2016 tırnak trendi ile ilgili burada saydığımız tüm tırnak stillerinden ilkbahar tırnak trendi konusunda faydalanmanız mümkün