Kazak giymeyi sevenler bayanlar! Bu yıl kış sezonunda örme kazaklar kendinden bahsettirecek. Şıklığınıza şıklık katacaksınız.

En dikkat çeken modeller ise çiçek desenli ve geyik desenli örme kazaklar olacak gibi görünüyor. Örgü kazak modelleri hem şık hemde sizi bu soğuyan havalarda sımsıcak tutacaktır.2014–2015 de canlı rengârenk kazak örgü modelleri uzun, salaş, asimetrik örme modelleri ve overized moldelleri bayanların özellikle şeçimlerinden.

Bu sonbahar kış ayının en güzel kombinlerinde daha çok şu renkler tercih ediliyor; pastel renkler bej, pembe ve beyaz…

Bayanalar bu yıl düz örgü kazaklar yerine dantel desenli ve motif desenli örme kazaklar daha çok tercih ediyorlar. Hanımlar örgü ipliklerin çeşitlenmesiyle birlikte kendilerine ve sevdiklerine el emeği göz nuruyla istedikleri tarz da örgüler de yapıyorlar. Hem zamanlarını değerlendiriyorlar hem de tarzlarını kendileri yaratıyorlar. Çeşit çeşit renk renk örme kazaklar 2014 -2015 de modern kazaklar olarak kendi yerini seçiyor.

Gelelim örme kazaklarla kombinler nasıl yapılabilir konusuna… Örme kazaklarla günlük, spor ve klasik görünüm elde edebilirsiniz.

Mini etek üzerine örme kazak kombini, pembe örme kazak gri tayt kombini, dar pantolOn üzerine salaş örme kazak ve botlarınızla…

Örgü kazakları farklı aksesuarla her çeşit takıyla kullanmak mümkün tayt, çizme bilekte biten botlarla. Kısa örgü kazaklarda en trend de kolaylıkla kombinlenen biçimlerden biri.