2016 Bayan Eşofman Modelleri

            2016 Eşorfman modelleri, en rahat tasarım, dikiş ve kuplarıyla gelirken, hoş ve neşeli renkleri de birlikteliklerinde getirmekteler. Rahatlığın ve konforun bir diğer adı olan eşofmanlar artık o kadar şık ki, neredeyse günlük hayatınızda tüm işlerinizi görürken bile giyebilirsiniz.

Eşofmanlar bu yıl isterseniz 2 parçalı takımlar halinde, isterseniz de tek parça halinde kendi takılmama ve birleştirebilme özgürlüğünde çıkıyor karşımıza. Yanı sıra gri, neon turuncu, canlı sarılar, parlak yeşiller ve elektrik mavisi tonlarında sık sık karşımıza çıkan eşofman modelleri, formları bakımından da birbirlerinden farklılıklar taşımakta. Düz fermuarlı formlarda, verevine fermuarlı formlarda , uzun kollu ya da kısa kollu yazlık yelek-eşofman formlarında karşımıza çıkan üst eşofman parçaları bazen rüzgarlık dokularından oluşurken bazen de sweatshirtlar dan oluşmakta.

Bu arada alt eşofman parçalarına şöyle bir bakacak olursak şayet, uzun, bol paça, lastikli kısa, kapri, şalvar ve tayt formlarında bile eşofman altı modelleri mevcut. Bu yıl eşofmanlarınızı isterseniz mor, lila, sarı, pembe, fuşya, mavi, fosforlu yeşil gibi istediğiniz renklerden seçebileceksiniz. Yanı sıra düz dokularda seçebileceğiniz gibi eşofmanlar bu yıl bol bol desen de içermekte. Çizgili, ebruli, dama desenli, kuru kafa desenli, ekose, tribal desen, gökkuşağı efektleri gibi birbirinden eğlenceli ve güzel desenler içeren eşofman modellerinin içinde mutlaka sizlerinde hoşuna gidecek olan bir eşofman modeli mevcut olacaktır.