2016 Bayan Gömlek Modelleri

Gömlekler hem özel günler de hem de günlük spor kombinler  de kullanılabilecek olan parçalardandır. Gömlek modellerinde 2016 yılında da ilk olarak ipek modeller göze çarpmaktadır. Genellikle özel günlerde, kalem eteklerle ya da kumaş pantolonlarla kombinlenebilecek olan ipek gömlekler, farklı ve canlı renklerde kullanılmaktadır. Bu sene oduncu gömlekler de dikkat çekmektedir. Bu gömlekler genellikle siyah-beyaz, kırmızı-siyah ya da kırmızı-lacivert olarak birleştirilmiştir. Bu gömlekler her mevsim farklı kumaşlar kullanılarak üretilmektedir. İçine beyaz bir atlet giyildiği zaman, gömleğin düğmelerinin açık bırakılması şık bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda günlük kıyafetlerinizin beline bu gömlek modelini bağlarsanız hem şık hem de spor bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Kot gömlekler de bu sezonun trend gömlek modelleri arasındadır. Farklı tonlarda üretilen kot gömlekler, kot pantolonlarla kombinlendiği zaman şık bir görünüşe kavuşmanızı sağlayacaktır. Kareli gömlekler de tercih edilmektedir. Ancak bu tarz modeller, düz renkli pantolonlarla kombinlenmelidir. Bu yaz renkle ve desenli gömlek modelleri göze çarpmaktadır. Aynı zamanda kısa gömlekler de bu sezonun trendlerindendir. Gömlek uçlarının bağlanması ile spor bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır.

Gömlekler de farklı detayla da göze çarpmaktadır. Bunların başında sırtta dekolteler gelmektedir. Bu dekolteler ipler ile birleştirilmektedir. Aynı zamanda yakalar farklı taş detaylarıyla birleştirilebilir. Bu sezon en çok göze çarpan modeller, kot kumaş üzerine işlenmiş farklı desenli gömlekler olmaktadır.