2016 takı modelleri

Giyimlerin vazgeçilmez tamamlayıcıları takılar ve çeşitli aksesuarlardır. Takı dükkânlarında ki stantlarda, vitrinlerde her zevke uyabilecek 2016 takı modelleri bulunmaktadır. Erkekler için aksesuar el çantaları, kemerler, fazla kullanılmasa da kol düğmelerinden ibaretse de kadınların giyiminde takı seçeneği çoktur.

Birbirinden güzel ve farklı takılar hayatı renklendirip güzelleştirmekte, etkiyi artırmaktadır. Alelade bir kıyafet bile doğru seçilmiş bir takıyla muhteşem görünebilir. Giyilen kıyafetin tarzına ve rengine uyan takılar seçilerek şık bir görünüm kazanılabilir. Özelikle yaz sezonlarında takılar daha bir önem kazanmaktadır. 2016 takı modelleri arasında gümüş şık halhallar, harfli ve rakamlı bileklikler, iri broşlar, sallantılı iri küpeler, iri halka küpeler, kalın zincirli uzun kolyeler gibi göze çarpıcı ve büyük takılar çok görüleceği düşünülmektedir. Altın ve gümüş renklerin hâkim olduğu eklem yüzükleri 2016 yılında da yerini korumaktadır.

Takılar arasında bu yıl en çok dikkat çekenler küpelerdir. İri, sallanmalı, otantik detaylarla süslenmiş küpeler uzun saçlı bayanlara daha çok yakışacaktır. Abiye kıyafetlerle de uyum sağlayacak yüzlerce takı arasından kıyafetinizle uyumlu birini seçerek salonların yıldızı olabilirsiniz. Şunu da hatırlatmak gerekir ki takı modasına uymaya çalışanların kendini fazlaca zorlaması rüküş bir görünüme yol açacaktır. Yerine göre en iddialı parçaları üzerinde taşıyabilecek bir kişi de olsanız takıda yılın trend yaklaşımlarına göz atıp, bilgi sahibi olarak kendi tarzınızı oluşturmak hiç de yadırganacak bir durum değildir.