Kışın gelmesi ve 2018’in yaklaşması ile beraber moda ve giyim sektöründe de hareketli zamanlar başlamıştır. Müşteri memnuniyetini ve güveni her zaman için en üst seviyede tutan firmamız bu sene de öncelikli olarak sizlerin ihtiyaç ve isteklerini değerlendirerek sezona giriş yapmış ve yeni modellerimizi beğeninize sunmuştur. Modayı Hisset mottomuz ile sizlere her zaman en kaliteli ve en güzel tasarımları sunarak bizim farkımızı hissetmenizi ve hissettirmenizi sağlamaktayız. Stilettolar çizmeye, düz ayakkabıdan spor ayakkabıya yüzlerce çeşit ayakkabıyı bulabileceğiniz ilvi.com adresinde tüm ürünlerin detaylı fotoğraflarını, malzeme bilgilerini, ayakkabının ayakta duruşunu ve aynı zamanda fiyatını da görebilirsiniz. Sürekli olarak sitede farklı ürün gruplarında yapılan indirimler ve kampanyalar da ürünlerimizi cazip kılan bir diğer detaydır. Web sitemizin size sunduğu diğer ayrıcalıkları görmek için siz de hemen internet adresimizi tıklayın.

Bayan Kış Modası

Kış denince akla direkt olarak montlar ve botlar gelmektedir. Botlar kadınlar için hem günlük hayatta hem de özel durumlarda kurtarıcı olan ayakkabılardır. Rugan, mat ya da süet deri seçenekleri ile tasarlanan birçok bot modeli de firmamız tarafından üretilmektedir. Yeni sezon oldukça revaçta olacağı düşünülen bayan topuklu bot modellerinde bu sene de geçen sene olduğu gibi süet modeller hakim. Hem spor hem de klasik kombinler ile uyum gösteren bu süet botlar birçok kadın tarafından tercih edildiği için bu seneki modellerde de ağırlıklı olarak yer almaktadır. Geçen seneye göre bu sene ürettiğimiz bayan topuklu bot modellerinde aksesuar yönünden bazı değişikliklere gidilmiştir. Geçen seneye göre daha fazla aksesuar kullanımının yapıldığı bayan topuklu bot modelleri koyu renkler üzerinden üretilmeye de devam etmiştir. Geçen yıl fazlaca kullanılan yumurta topuklu bot ve dolgu topuklu bot modellerinin yerini ise bu sene daha çok küt kesimli topuklar almıştır. Yüksek topuk modasının git gide azaldığı bu günlerde bu ürünlerin kullanımından vazgeçemeyen kadınlar için de firmamız özel ürünlerin tasarımına ve üretimine devam etmektedir. Web sitemizde de satışa sunulmuş olan yüksek topuklu bot modelleri hem şık hem de rahat yapısı ile oldukça fazla talep görmektedir.

Çizme ve Bot Modellerinde Rakibimiz Yok

Firmamızın en çok tercih edilen ve neredeyse piyasada aynı kalitede rakibi olmayan diz üstü çizme modellerimiz en özel kombinlerinize eşlik edecek modellerdir. Diz altı çizme modellerini birçok yerde bulabilirken tarzınıza uygun ve rahat bir şekilde kullanabileceğiniz diz üstü çizme modellerini çok az yerde bulabilirsiniz. Bu sebeple de firmamızın sürekli yeni ürünler ile tazelenen web sitesinde ayakkabı sekmesi altında yer alan çizme sayfasını takip etmelisiniz. Diz üstü çizme konusunda oldukça iddalı olan tasarımlarımız sizlerin de modunu değiştirecektir. https://www.ilvi.com/bayan-cizme-modelleri sayfasından çizme modellerine ulaşabilirsiniz.

Klasik Modeller de Mevcut

Web sitemizde yeni ve sıra dışı modellerin yanı sıra tarzından kolay kolay vazgeçmeyen stil sahibi kadınlar için de sade ve düz diz üstü çizme modelleri mevcuttur. Aynı zamanda kış mevsiminde rahatlığı sebebi ile çokça tercih edilen dolgu topuklu bot modelleri uygun fiyat seçenekleri ile satılmaktadır. Siz de fiyatları kaçırmadan beğendiğiniz dolgu topuklu bot modelini almak istiyorsanız web sitemizi ziyaret edin. https://www.ilvi.com/bayan-bot-modelleri sayfasından bot modellerine ulaşabilirsiniz.

2018 Bot Ve Çizme Modelleri - Bayan Bot 2018 Modeller2018 Bot Ve Çizme Modelleri - Bayan Bot Modelleri2018 Bot Ve Çizme Modelleri - Bayan Cizme Modelleri