Kadınların asırlardır vazgeçmediği ve hiçbir zaman vazgeçmeyeceği büyük beden abiye elbiselerde Byjulia; kurulduğu günden bugüne elbise çeşitliliği ve tamamlayıcı ürünleri ve aksesuarlı ile kadınların gardırobunda yerini almaya devam ediyor. 44 ve üstü bedenlerde büyük beden abiye elbiselerde yıllardır sürdürdüğü kesim dikim profesyonelliği, kat verme, yuvarlama, kesme konusunda büyük bedenlerle en çok örtüşen modeller ile en farklı vücut tiplerine uyum gösterecek esneklikte modelleri bir araya getirerek, zevk ve tercihlerinize sunuyoruz.

Kadınlar için gece kıyafetlerinde zarafetin, bakımın ve güzelliğin vazgeçilmez kıyafetlerinden olan büyük beden abiye elbiselerde Byjulia; yıllardır profesyonelliği, ürün kalitesi ve sadece online satış gerçekleştirdiğinden uygun fiyat aralıklı ürünlerle kullanıcıların vazgeçmeden takip ettiği bir marka olmanın gururunu yaşıyor.

%50’ye varan sezon indirimleriyle büyük beden abiye elbiselerde ürün çeşitliliği, model farklılığı, beden opsiyonları ve büyük beden kesim tecrübesi ile göz dolduruyor. İki şekilde giyilebilen modelleri, payet işlemeli kadifeler, kolları ve dekoltesi tül detaylı, fermuarı ile çıkarıp takılabilir balık etekli, elastik, dökümlü, brokar korsajlı birbirinden farklı ve her zevke hitap edebilecek modellerle siparişlerinize hazır olarak sunuluyor.

Byjulia, büyük beden abiye elbiselerde ürün çeşidini fazla tutmanın yanı sıra, satın alma süreçleri ve sonrasında da ürün kalitesi kadar hizmet kalitesinde de rakiplerine göre üstün farklar yaratıyor. Müşteri memnuniyetini birinci planda tutan kalite ve hizmet anlayışı ile çalışırken, kadınlara tercih ettikleri ürünleri sosyal medya üzerinden paylaşma fırsatı veriyor. Kampanyalara dahil olmak isteyen kullanıcıların facebook hesabını takip etmesi gerekiyor. Byjulia, büyük beden abiye elbiselerde kesim ve kalıp tecrübesiyle göz doldurduğu kadar, ödeme seçeneklerinde vade farksız taksit imkanı ve kapıda ödeme seçenekleri ile de kullanıcı ve takipçilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Ölçülerinizin değiştiğini düşünüyorsanız, ölçü rehberi sekmesinde büyük beden abiye elbiselerde vücut ölçülerinizin karşılığını bulabileceğiniz videoyu izleyebilir, siparişlerinizi bu ölçülere göre verebilirsiniz. İletişim bilgilerinden bizlere soru sorabilir, sipariş takibi sekmemizden ürünlerinizi takip edebilirsiniz. Özel modellerimiz üretim ve stoklarımızla sınırlıdır. Güzel günlerde giymeniz dileğiyle.