Bambi’de bayan ayakkabı modelleri bu yazın en moda ürünlerinden oluşuyor. Son birkaç senedir en gözde ürünler olan Oxford ayakkabıların en yeni ve farklı tasarımları Bambi’de yer alıyor. Bu ayakkabılar hem günlük spor şık hem de gece yemeklerinde kullanılıyor.

Tatil havasında olanlar için ise birbirinden güzel modeller var. Başta her yazın vazgeçilmez ürünü olan babetler yer alıyor. Babetler, farklı renk ve tarzlarda bulunuyor. Sıcaklardan çok bunalan veya tatilde olanlar için ise sandaletler tercih olarak öne çıkıyor. Sandaletlerde genellikle deri modeller var. Bu modeller işlemeler ve kayışlar ile zenginleştirilmiş. Tabanının sağlamlığı ile dikkat çeken sandaletler çok tercih ediliyor.

Tabanı ile dikkat çeken bir diğer model ise rugan ayakkabılar. Rugan ayakkabıların ağırlığını hissettirmeyen ve içinde ayağa rahatlık sağlayan modelleri Bambi’de yerini almış. Bu ayakkabılar en çok siyah, mor ve bordo renklerinde üretilmiş. Rugan ayakkabılar kadar parlak olmayan, altın ve gümüş rengi tokaları ile dikkat çeken gece ayakkabıları ise şıklığa değer veren kadınların kombinlerini tamamlaması için çok yerinde bir tercih. Hem parmak arası hem de parmakların üzerine geçen bantlı modeller bulunuyor.

Gece şıklığı arayan bayanlar için Bambi’de yer alan bir diğer ayakkabı modeli ise topuklu ayakkabılar. Hem yazın doğasına ve hareketli haline uygun renklerde tasarlanan hem de şıklığıyla göz dolduran modeller yazlık kısa elbiselerle uyumlu olarak kullanılabilir.