Ayakkabı tasarımlarında farklı ve şık modeller arayanlar için Batik yazlık bayan ayakkabı modelleri bu sene en çok tercih edilenler arsında. Ayakkabı giymenin en çok eziyet halini aldığı yaz dönemlerinde hem rahatlık hemde ayak sağlığı için şık olduğu kadar kaliteden de ödün vermeyen bir markayı tercih etmek gerekiyor. Terletmeyecek, koku yapmayacak, içerisinde ayakları pişirmeyecek malzemelerden yapılmış olması önemli. Batik yazlık bayan ayakkabı modelleri sizlere şıklık kadar kalite de sunuyor.

Üstelik her zevke hitap eden modelleri ile de görmeden geçmemeniz gereken ürünlerden. Örneğin topuksuz ayakkabı giyemem ve yazlık ayakkabılar genellikle topuksuz oluyor diye şikayetçiyseniz hiç merak etmeyin. Batik bu kreasyonunda sizler için topuklu ve bir o kadar da rahat yazlık tasarımlar hazırlamış. Açık burun ayakkabı sevenler bu yaz sizin yazınız ve bu modellerde de yine en büyük destekçiniz Batik.. Rengarenk modelleri ile yazlık elbiselerinizin ve eteklerinizin altına rahatlıkla kombine edebileceğiniz ayakkabılar sizlere yazın renklerini üzerinizde taşıma imkanı veriyor.

Son dönemin en çok tutulan modelleri olan sandaletler ise Batik ile yeniden şekillenmiş. Artık daha şık ve daha rahatlar. Bunların yanında babetleri de unutmamak lazım tabi ki. Alışmış tek düze babetlerin dışına çıkan renkli desenli babetler çeşitli aksesuarlarla da hareketlendirilmiş. Fiyonklar bağcıklar ve kurdelelerle ayakkabı tasarımını canlandıran Batik yazlık bayan ayakkabılarını görmeden geçmemelisiniz. Önü kapalı arkası açık modeller, hem önü hem arkası açık modeller, yalnızca burnu açık olan modeller, alçak ve yüksek topuklar ve daha saymakla bitmeyecek pek çok çeşit. En iyisi siz Batik yazlık bayan ayakkabı modellerini incelemeden ayakkabı almaya karar vermeyin.