En Güzel Elbise Modelleri

En güzel elbise modelleri konusunda bu ilkbahar yaz sezonunda en göze batan modeller hiç kuşkusuz vişneçürüğü tuvaletlerden -pembe tonlarına kadar inen renk kartelalarında ki tuvalet modelleri, can alıcı maviler, parla ment mavileri, ekrular, batik desenli elbiseler, su yeşili renginde kıyafetler olacaktır. Yanı sıra gece elbiselerinde de hiç kuşkusuz gelinliklerde olduğu gibi çok trend olan aplikeler, sawarovskyler ve payetli elbiseler de göz alıcılıkta başı çekenlerden.

Günlük elbiselerde çiçekli floral desenli şal desenli etek kısmında pilelinden kadeh şeklinde elbiseler, bu senenin en güzel modelleri arasında örneğin. Yine sene trendlerinden geometrik desenlere sahip olan elbiselerde bayanların bir numaralı tercihleri arasında olarak, mağaza askılarını süslemekte. Bununla beraber çizgili elbiselerde bayanların özellikle çalışma hayatında, iş yerlerinde çok tercih ettiği en güzel elbise modelleri arasında yer almakta. Yine bu sezonun en güzel modelleri arasında hareketli kat kat volanlı kollara sahip olan elbiseler incecik tiril kumaşlardan dokunmuş niteliklerde adeta bayanların vücudunda dans ediyor. Fistolu, kroşeli, dantelli elbiselerinse yakalarda ve kollarda yarattığı zarafete diyecek yok.

Bayanlar için oluşturulmuş minik gece elbiselerindeyse şüphesiz ki parıltılı saten kumaşlar yaz gecelerinde romantik akşamları ve toplantıları süsleyecek. Yine asimetrik tek kollu ya da tek askılı elbiseler, çift askılı klasik yazlık gece elbiseleri, göğüs kısmından tek taraflı drapelendirilmiş düşük kollu, fakir kol ya da japone kol elbiselerde çizimleriyle göz doldurmakta.