En Yeni Elbise Modelleri

En yeni elbise modelleri arasında asimetrik elbise modelleri güzellikleriyle dikkatleri üzerlerine çekmektedir. Tek askılı elbise modelleri bu konuda omzun tek yanından elbiselerle birleşirken çok farklı formatlar da karşımıza çıkmaktadır. Örneğin tek askısı ışıltılarla elbiseye dağılan efektlere asimetrik modelleri, ya da tek askısıyla çiçekler, aplikeler işlemeli elbise modelleri güzellikleriyle gözleri doldurmakta. Bunun yanı sıra üzerinde floral esintiler taşıyan elbise modelleri de, giydiğinizde sizleri gayet mutlu kılabilecek modellerden.

Bunun dışında üstü bele oturan altı pilelerle açılan klasik kum saati formlu elbiseler de yine sezon trendleri arasında yer almakta. Üzeri yaka ve omuz kısımları dantellerle donatılmış ve alt kısmı şifonlarla uçuşan elbiseler de keza çok şık formlarla gün yüzüne çıkmakta. Bununla birlikte kabartmalı dokulu mini bayan elbiseleri, brokarlı elbiseler, ajurlu kumaşlardan oluşturulmuş bayan elbiseleri, cut-out omuz dekolteli elbiseleri, deri detaylı elbiseler, püskül detaylarını üzerinde taşıyan elbise modelleri, file detaylı elbiselerde en trend elbise modelleri arasında yer almakta.

Diğer modellerden kroşelerle detaylandırılmış yaka işli elbiseler, volanlı kollu ve etekli elbise modelleri, fistoların aktığı kollara sahip olan elbiseler, blok desenli elbiseler, tütü etekli elbiseler, geometrik desen elbiseler, streigt elbiseler 2016 ilkbahar ve yazının trend elbiseleri arasında bulunmakta. Elbiselerin kesimleri ve dokularının yanı sıra, üzerlerin de taşıdıkları aksesuar ve motiflerde bu elbiseleri canlandırarak hareketlendirmektedir. Örneğin daha renki ve canlı elbiseler seviyorsanız, düz elbiseler yerine bu tarz elbiselerden de tercih edebilirsiniz.