Rugan Çizme Modelleri

Rugan çizme modelleri, bayanların ayağında çok iddialı ve gösterişli bir biçimde durarak, şatafatlı bir görsel sağlamaktadır. Bu yüzden, eğer gösterişi sevmiyorsanız, bu çizmelerden uzak durarak, daha sakin bir şeyler seçin deriz. Zira parlak ve aynalı tarzda pırıl pırıl parlayarak gözlere batan bu çizmelerden giydiğiniz takdirde, dikkatleri üzerinize çekmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Uzun çorap rugan çizmeleri, tokalı rugan çizmeler, topuklu rugan çizmeler, dolgu topuklu, platform topuklu, sivri topuklu, traktör topuklu rugan çizme modelleri, hep bayanlar tarafından tercih edilen modeller arasındadır. Bu çeşitlerin yanında, fermuarlı rugan çizmeler, postal rugan çizmeler, çivili ve troklu rugan çizmeler, kırmızı rugan çizmeler, siyah rugan çizmelerde, en çok kullanılan çizme modelleri arasındadır.

Rugan çizmelerden bayanları en çok seksi gösteren modeller arasında, çorap çizme modelindeki tasarlanmış olanlarıdır. Bu model çizmeleri, mini dar elbiselerinizin altına, ya da mini dar eteklerinizin altına giydiğinizde, çok seksi ve çekici bir görüntü elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, platform topuklu rugan çizmeler giydiğinizde de, hem boyunuz uzayacak, hem proporsiyonunuz daha ince görünebilecek, hem de yine aynı çekici etkiyi yaratabilmeniz, mümkün olacaktır. Parlaklığıyla ve albenisiyle dikkatleri üzerine çeken rugan çizmeler, deri kom binlemeleriyle de çok şık olacaktır. Örneğin bu çizmelerin üzerine, deri mini bir etek giydiğinizde, birbirine çok uyumlu bir kombin uygulamanızın yanında, çokta sükseli bir resim çıkacak ortaya