Her bayanın farklı bir tarzı ve farklı bir zevki vardır. Bazıları abartıda ve fazla süsten hoşlanırken bazıları ise sadelikten ve doğallıktan zevk alabilir. Bu yüzden her zevke uygun gelinlik modelleri pek çok tasarımcının kaleminden çıkmaktadır. Sadelikten yana olan bayanların tercihi zarif ve daha sade gelinlik modelleridir. Bu gelinlik modelleri; pek çok zaman kolay bulunabilir. Ülkemizde abartıyı ve aşırı süslemeleri çok seven bayanın olmasına rağmen sadelikten hoşlanan da pek çok bayan bulunmaktadır.

Sadelikten hoşlanan bayanların seçebileceği daha düz, daha sade ve daha zarif gelinlik modelleri bulunuyor. Bu modeller üzerinde isteğe göre belirli oranlarda dekolte kullanılabiliyor, taş ve danteller kullanılarak sıkıcı bir havadan arındırılabiliyor. Ayrıca bu sade ve zarif gelinlik modelleri çoğunlukla daha modern bir görünüm sağlıyor. Kır düğünlerinde, salon düğünlerinde be kokteyl tarzı düğünlerde de çok tercih edilen bu gelinlik modelleri hanımların zevkinin yansıması olarak düğünün de havasını değiştirebiliyor.

Sıradanlığın çok dışındaki bu sade ve zarif gelinlik modelleri zarif ve ince detayları ile güzelliğinizi ön plana çıkaracak ve şıklığınızla herkesin gözlerinin üzerinizde toplanmasını sağlayacaktır. Zarif bayanların tercihi olan daha sade gelinlik modelleri, fazla süsten arındırılmış ve daha az kabarık formda olabilir. Bu tarz modeller, eskiye oranla günümüzde çok daha fazla tercih ediliyor. Sade gelinliği tercih eden bayanların saçını ve makyajını da doğal yapması daha hoş bir görüntü sağlayacaktır.

Sade_Gelinlik_Modelleri_2015-8 Simple-Elegant-Wedding-Dresses 4864_1281113956_4C5C3F648000B Elegant-Bridal-Wedding-Dress-2 Elegant-Wedding-Dresses30 Elegant-Wedding-Gowns-2 Jenny-Packham-2014-Elegant-A-Line-Wedding-Dress Kate-Middleton-Long-Sleeve-Wedding-Dress Lace-Square-A-Line-Elegant-Wedding-Dress Modest-Simple-A-Line-Bateau-Neckline-Satin-Wedding-Dress-With-Buttons Pl3821625-Open_Back_Simple_Elegant_Wedding_Dress_With_Crystal_Beaded_Belt_Mermaid_Halter_Dress Pronovias Romantic-Wedding-Dresses