Sarı renk saçlar ve açık ten rengi birçok kadının sahip olmak istediği fiziksel özelliklerdir. Özellikle sarı saç rengi her dönemin modası olarak kadınlar arasında en fazla tercih edilen renklerdir. Sarışın bayanlarda en iyi kombin renkler arasında kırmızı renk ve klasik metalik renkler ön plana çıkar. Özellikle kırmızı renk elbiseler veya kombinler ile çok daha etkili bir görünüm sağlanır. Siyah ve kırmızının üstün uyumundan yararlanarak, sadece ruj ve oje desteği ile son derece etkileyici bir görünüme kavuşmanız mümkündür.

İnce telli saçları kalınlaştırma önerilerine de bakabilirsiniz.

Sarışınlara Yakışan Abiye ve Elbise Renkleri

Sarışın Bayanlarda En İyi Kombin Renkler - Sarisinlara Yakisan Abiye

Elbise, abiye seçimlerinin diğer tüm giyim ürünlerinde olduğu gibi mutlaka vücut tipine göre olması gerekir. Bu unsurun dışında ten ve saç renginize göre yapacağınız seçimler oldukça etkileyici bir görünüm için gereklidir. Sarışınlara yakışan abiye renkleri arasında kırmızı, siyah öne çıkan renklerdir. Bunun dışında metalik ve daha mat renkler ile mavinin koyu tonları ile beyaz ve gri renkler de tercih edilebilir.

Sarışınlarda Hangi Renk Kıyafetler Uyum Sağlar

Hemen hemen her renk kombini ile kendini yakışanı bulan sarışınlar, pembe rengin tüm tonları ile uyumu yakalayabilirler. Sarışınlara yakışan ruj renkleri ile destekleyeceğiniz kıyafetler hem ten rengini öne çıkaracak hem sadeliği ve zarifliği bir arada sunacaktır. Zümrüt yeşili, deve tüyü, kırmızı ve siyah düz renkler sarışınlar için çapıcı bir görünüm yaratacaktır.

Ayrıca sitemizden kuru ciltler için bakım tavsiyeleri detaylarını da inceleyebilirsiniz.