Bir kadının her kıyafetine uygun bir çantasının olması mutlaka gerekmektedir. Her çantayı her yerde kullanmak maalesef uygun olmuyor. Büyük bir çanta aldığınızda rengi kıyafetinizle uygun olsa bile boyutu istediğiniz görüntüye uymayabilir. Sonuçta mini ve klas bir elbise giyip kolunuza elbisenizden daha büyük çanta takmanız uyumunuzu yakalamanıza fırsat vermeyecektir. O zaman çözüm nedir? Tabii ki de Ahilgo! Ahilgo sitesinde iş hayatınızda kullanabileceğiniz hem kullanışlı hem de şık çantalardan tutun da en özel gecelerde sizi daha da sofistike gösterebilecek çantalara varana kadar her çeşit ürünü bulabilirsiniz.

Hangi renk istediğinize karar vermeniz yeterli. Site üzerinde istediğiniz çantaya ulaşmak için tüm ürünleri baştan sona incelemenize de gerek yok. Bej, beyaz, bordo, fuşya, gri, kahverengi, kırmızı… Hangi renk çanta arıyorsanız renk kategorisinden istediklerinizi işaretliyor ve anında sadece ilginizi çekecek ürünlere ulaşabiliyorsunuz. Tabi stok durumları da oldukça önemlidir. Tükenmiş ürünleri inceleyerek vakit kaybetmek istemiyorsanız sadece stokta olan ürünleri de kolayca sıralayabilirsiniz. Çantanız için belli bir bütçe ayırdıysanız ve bu bütçeyi aşan ürünleri incelemek istemiyorsanız fiyat aralığını daraltarak bütçenize uygun olan ürünleri sıralayabilirsiniz. Böylece sepetinize hangi ürünü ekleyeceğinize de daha kolay karar verebilirsiniz. Abiye çantalar, günlük çantalar, cüzdan şeklinde çantalar, askılı olarak kullanabileceğiniz çantalar Ahilgo ürünleri arasında yer alan birçok farklı özellikteki çantalardan sadece birkaçı. Tüm ürünleri baştan sonra incelemek istiyorsanız keyfinizce ürünleri fiyatlarına göre sıralayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün adlarına veya kodlarına göre A’dan Z’ye, daha önce kullananların yorumlarına göre yüksek puandan düşük puana sahip olanlara göre veya ucuzdan pahalıya, pahalıdan ucuza göre çantaları sıralayabilirsiniz. Tek bir sayfa üzerinde gösterilen ürün çeşidi sayısı 15tir. Ancak siz bunu kendi isteğinize göre 25, 50, 75 hatta 100 bile yapabilirsiniz. Alışverişinizden nasıl keyif alıyorsanız sıralamanızı o şekilde değiştirebilirsiniz. Satın almak istediğiniz çantaların ürün görünüşlerini birebir yansıtan fotoğraflarının bulunması da istediğiniz ürüne ulaşma konusunda size ayrıca bir kolaylık sağlayacaktır. Aklınıza takılabilecek her türlü sorun ve sıkıntıda müşteri hizmetlerini aradığınız takdirde hızlı bir şekilde yardım almanız da Ahilgo ekibinin özverili çalıştığının bir göstergesidir.
Ürünlere buradan ulaşabilirsiniz…
Uygun Bayan Çanta Modelleri - Umesaj104017 Icel282Nqr