Tesettürlü kadınların da en sık karşılaştıkları problemler, baştan aşağı şık ve uyumlu bir kombin oluşturmaktadır. Tek parça elbiseler tesettürlü kadınlar tarafından çok fazla tercih edilmediği için pantolon, tunik, ceket, abiye gibi tek parça ürünlerin kullanımı daha şık bir kombin yapılmasında etkili olmaktadır. 2020 yılında tesettürlü bayanlara sıcak yaz günlerinde şıklık katacak abiye önerilerinde ince kumaşlardan çiçekli desenlere sahip modeller tavsiye edilmektedir.

Yaz mevsiminde tesettürlü bayanlara yaz için abiye modellerinde koyu renklerin genellikle tercih edilmediği bilinmektedir. Bu yüzden şifon gibi ince kumaşlardan hazırlanmış çiçekli abiyelerin bu yaz mevsiminde de en dikkat çekici modeller arasında olduğunu söylemekte fayda vardır.

Ayrıca kadınların en çok tercih ettiği sandalet modellerine bakabilirsiniz.

2020 Yaz İçin Abiye Modelleri

Tesettürlü Bayanlara Yaz İçin Abiye Önerileri 2020 - Yaz Icin Abiye

Yaz kombinleri hakkında tavsiye almak isteyen tesettürlü bayanlar için öncelikle volanlı elbiseler önerilmektedir. Sıcak yaz günlerinden giyilebilecek ince kumaşlı ve açık renkli abiye modelleri de babet veya spor ayakkabılar ile kolaylıkla kombinlenebilmektedir. Nar çiçeği rengi ve pudra rengi tesettürlü bayanlar için en fazla tercih edilen yaz renkleri arasında öne çıkmaktadır.

Yaz aylarında klasik kombin yapmak isteyen tesettürlü bayanlar için de beyaz gömlek detayı en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Hafif bir ceket veya trenç kot ile de uyumlu olan gömlekler, her renkte de şık bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır. Hem salaş görünümü ile sportif hem de yeri geldiğinde klasik görünüm kazanabilen abiye modelleri yaz modası olarak görülmektedir.

2020 yazı bikini modası hakkında detaylar yazımızdadır.