Özellikle çanta denilince akla gelen ilk şey stilinize uyup uymadığı ve trendi yakalayabilmiş olmanızdır. Streetbox üzerinden satın aldığınız her çantanın kendine özel çekiciliği ve stil uyumluluğu olduğunu biliyor muydunuz?

Kapıda ödeme seçeneğine kadar tüm ödeme seçeneklerine erişebileceğiniz çanta modellerinde yaza özel mükemmel trende uydurduğumuz çantalarımızı kaçırmamak için acele etmeniz gerekiyor.

Bir çantanın iç hacminin çok önemli olmasından ötürü tüm çantalarımızı üretirken hem modaya uyup uymadığını analiz edip hem de işlevselliğini yükseltmeye uğraşıyoruz.

Kumaş, deri, sırt, omuz ve el çantalarını en kaliteli malzemelerden üretiyor ve kesinlikle son kullanıcının isteyeceği şekilde hazırlıyoruz. Hiç bir şekilde sağlığınıza zararlı olan maddeler dahil etmiyoruz.

2020 Yaz sezonuna özel çanta modellerimiz ile sizi beklediğimiz Streetbox’da hiç beklemediğiniz ve çok beğeneceğinize emin olduğumuz çanta modellerimizi görmek için hemen tıklayın!

Biliyoruz ki bir çoğunuz internet alışverişi konusunda güvensizlik yaşıyorsunuz. Biz de bu soruna çözüm olarak kapıda ödeme seçeneğini sizler için aktif ettik.

Siz de hem trende uygun hem de stilinize uyacak olan çanta modellerimizi görmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sadece bu yılın trendleri olan çantalar değil aksesuar, kıyafet, giyim üzerine herşeyden gerektiği kadar bulabileceğiniz ürünlerimiz de mevcuttur.

Kargo parası ödemenize gerek kalmadan bedava kargo fırsatını yakalayın ve kargo ücretinden kurtulun. Uygun fiyatlarla kaliteli ürünler edinmek isterseniz sizi de Streetbox’daki giyim, aksesuar ve çanta modellerimizi ziyaret etmeniz üzerine bekliyoruz.

Kaliteli malzemeler ile son kullanıcıyı mutlu edebilmek adına üretimimizi zenginleştiriyor ve dayanıklı aynı zamanda fiyatları mevcut piyasaya göre uygun tutuyoruz.

Özellikle kumaş ve deri yapımı çanta modellerimizin çok hoşunuza gideceğinden eminiz. Sadece çantayla sınırlı kalmayıp giyim üzerine ne varsa sizlere sunmaya çalışıyoruz.