Türkiye’nin önemli markaları arasındaki Penelope, sadece sizi değil yatağınızı da güven altına alıyor. Penelope imzalı uyku pedi ve alez modelleri ile yatak ve yastıklarınızın ömrü uzuyor. Macar tüyü ile uyku konforunuza yumuşaklık katan Penelope, kaz tüyü alez ve lastik bantlarıyla yatağınızı en iyi şekilde sarıyor. 

Sağlıklı ve Konforlu için Uygun Uyku Pedi ve Alez Modelleri

Sağlıklı bir uyku için tercih edebileceğiniz Penelope’nin uyku pedi ve alez modelleri arasında kareli özel dikişi ve iç kısımlarıyla yatağınıza homojen olarak dağılabilen ürünler bulunuyor. Kolay temizlenebilen yapısıyla son derece hijyenik bir ortam ortaya çıkaran seçenekler toplanma riski olmadan sağlıklı uyku uyumanıza destek veriyor.

Ön kısımları microplush kumaş, arka kısımları ise sıvı geçirmez PU kaplı alezler bebekler başta olmak üzere, çocuklar ve hastaların da ihtiyaçlarına profesyonel bir şekilde çözüm sunuyor. Yoğun bir şekilde geceleri terleyenler ve Visco yatak kullanan kişilere sağlıklı bir uyku sunan, nefes alabilen ve sıvı geçirmeyen PU Membran kaplı alezler, bakteri ve toz mite üreme riskini en düşük seviyelere düşürüyor. Özel körükleriyle yatağınızı saran microelyaf dokulu ürünler dolgulu yapılarıyla yumuşaklık sağlıyor. 

Uyku pedleriyle dikkatleri üzerine çeken Penelope, vücudunuza destek verirken, yatağınıza ek yumuşaklık ve konfor getiriyor. Profesyonel uyku konforuyla kaz tüyünün rahatlığını yataklarınıza getiren Penelope ürünleri, birçok farklı kullanım alanıyla ön plana çıkıyor. 

Yataklar ve Yastıklar için Özel Dokunuşlar

Yatağınızla birlikte yastıklarınızı da koruyabileceğiniz alezler, uzun yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz ürünleriyle uyku keyfinize büyük bir konfor kazandırıyor. %100 pamuklu kumaşlı ve özel kılıflı ürünler yastıklarınızı koruma altına alıyor. Yıkanabilir fermuarlı yapıya sahip ve sıcak tutan mikro elyaf yapılı ürünler sağlıklı bir ortam oluşturabilmenize imkan sağlıyor. 

Outlast teknolojisi sayesinde ısı dengesini koruyabilen ürünler vücut ısınız yükseldiği zaman ısıyı başarılı bir şekilde emiyor ve terlemeyi azaltıyor. Vücut ısınız düştüğü zaman vücudunuzun ihtiyaç duyduğu sıcaklığı geri verebilen ürünler, stabil bir ortam oluşmasına katkı sağlıyor. Özel apreli dokunan kumaşıyla toz ve mitlere karşı doğal koruma sağlayan Penelope yastık alezleri bakteri barındırmadan hijyen koşullarını yerine getirebilmenize imkan tanıyor. Yastık ve yatak alezleri sayesinde kullandığınız ürünlerin ömrü gözle görülür bir şekilde artıyor.

Yatağınızı başarılı bir biçimde sarabilen uyku pedleri ve alezler sayesinde huzurlu bir uyku deneyimi elde edebilirsiniz. Yatakların ıslanmasını ve kirlenmesini en iyi şekilde engelleyebilen alezler, yatağınızın üzerine serdiğiniz çarşafın kaymasını ve buruşmasını da engelliyor. Penelope ürünleri arasında yatak boyutlarına göre farklı seçenekler yer alıyor. 

Tek ve Çift Kişilik Seçenekler

Tek kişilik, çift kişilik, bebek ve çocuklar için farklı şekilde dizayn edilen ürünler yatakların tamamını kusursuz bir şekilde kaplıyor. Lastikli yapıya sahip ürünler kolayca yatağa entegre edilebiliyor. Bütün kenarlarında veya sadece köşe kısımlarında yer alan lastikler, yatağınızı kolayca sarıyor. Günlük kullanıma uygun olan alezler aynı zamanda misafir odalarında da kullanılıyor. Yoğun sıvı problemlerine karşı etkili olan ürünler, her koşulda yatağınızı koruma altında tutuyor.

Estetik duruşlarıyla göze hitap eden farklı dokulardaki ürünler, farklı dekoratif stillere uygun bir kullanım imkanı veriyor. Yüksek kalitesiyle sizlere eşlik eden Penelope imzalı ürünler kolayca temizlenebiliyor. Evinizdeki konforu tazeleyen uyku pedi ve alez modelleri kalın ve sağlam ipliklerden tasarlanıyor. Tasarım ayrıntıları büyük bir titizlikle ele alınan ürünlere sahip olmak isterseniz, https://www.penelopebedroom.com/ped  adresini ziyaret edebilirsiniz. Penelope markasının resmi internet sitesinde yer alan uyku pedi ve alez modellerini inceleyerek uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanabileceğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz.