Kaliteli ve her kesime uygun hizmeti ile A101 Türkiye’nin her yerinde mağazalarını açmaya devam ediyor. Farklı ürünleri ile her evin ihtiyacını karşılayan marketler zinciri, güvenli bir şekilde alışveriş yapmamızı sağlıyor.

A101 akla gelebilecek tüm ürünleri uygun fiyatlara bünyesinde bulundurarak müşterilerinin bütçesini sarsmamaya özen gösteriyor. Her hafta düzenli olarak uyguladığı kampanyalardan biri olan “Aldın Aldın” ile perşembe günleri sınırlı sayıda ürünü oldukça uygun fiyatlara satıyor. İnternet sayfasından yayınladığı indirim broşürleri ile bu kampanyalı ürünlerden rahatlıkla haberdar olabiliyoruz. Ben her hafta perşembe günü mağazanın açılışını bekleyerek bu sınırlı sayıda ürünü yakalayabiliyorum. Böylece evimin ve ailemin kişisel ya da kişisel olmayan indirimlerinden faydalanabiliyorum. Şöyle ki bu hafta indirimli ürünlerden satın almak için beklediğim çift girişli 16 GB USB bellektir. Ürüne olan ihtiyacımı göz önüne aldığımda benim için oldukça uygun bir fiyata denk geliyor. Bu kampanyadan almak istediğim bir diğer ürün ise akülü vidalama ürünüdür. Bu ürün her evin ihtiyacı olduğu için dışarıdan daha uygun fiyata bulunması çok önemlidir. A101’in bizler için yaptığı bir diğer kampanya olan “Haftanın Yıldızları” kampanyasıdır.

Bu kampanya içerisinde müşterilerine sunduğu indirimli ürünlerden bir hafta boyunca faydalanma şansımız oluyor. “Çok Al Az Öde” kampanyasında ise ihtiyacımız olan ürünlerden bulabildiğimiz kadar fazla fazla alabiliyoruz. A101’in özellikle bayram, yılbaşı, okulların açılmasına yakın haftalar ya da yaz mevsimine yaklaşırken bağlı olduğu ürünlerde indirim uygulaması bizleri sevindiriyor. Çünkü böylece ilişkili olduğu dönem ile ilgili ürünleri başka hiçbir yerde aramadan satın alabiliyoruz. Aynı zamanda Ramazan ayında ve bayram arifesinde sunduğu hediye çekleri ile durumu çok da müsait olmayan kişilerin ihtiyaçlarını karşılamasını sağlıyor. A101’in son dönemlerde getirdiği yeniliklerden en önemlisi mobil uygulamasını geliştirmesidir. Bu uygulama sayesinde kendime en yakın mağazayı kısa sürede bulabiliyor ve bir de indirim broşürlerini inceleyebiliyorum. Böylece ihtiyaçlarım doğrultusunda bilinçli bir alışveriş gerçekleştirebiliyorum. A101 ürün çeşitliliği ile alışveriş yaptıkça yapasımı getiriyor. Bu yüzden sık sık indirim broşürlerini takip etmek inanılmaz keyifli oluyor. İndirimli fiyatlardan yararlanarak ihtiyaç listemi tamamlayabiliyorum.