Evinizin her odasında bir iz bırakalım diyerek yola çıkan Evmanya; lambader arayışınıza da hitap ediyor. Ev dekorasyonunda söz konusu olan lambader olunca ve aydınlatma hemen her odada kullanılınca seçeceğiniz lambader ile nasıl iz bırakabilirsiniz? Odanızı aydınlatırken, seçeceğiniz lambader adeta ışıkla yarışacak, ev yaşantınıza ayrı bir doku kazandıracak. Her odanın kendine has oluşturduğu yaşam alanına; odayı tamamlayıcı, odada yapılacak aktivitelere uygun, tarzını tamamlayacak ürünler hangileri? Unutmayın! Seçeceğiniz ürünler odanıza ışıkla beraber sizi yansıtacak.

Favori aydınlatmanız lambader ise en çok tercih edilen 35 markanın ürünlerini yaklaşık 800 farklı ürün çeşidi içinden seçebilirsiniz. Nasıl bir iz bırakmak istediğinizi biliyorsanız, tarzınıza en göz alıcı yanıtları verebilecek, odalarınıza yaydığı ışık kadar doyurucu bir tat bırakabilecek ürün yelpazesi incelemeniz için sizi bekliyor. Bucca, Cosmo Light Led, Naturel, Vispo dizayn çeşitlerinden, tripod, tek ayak, çift ayak seçeneklerine, ferforje, ahşap,aplik, sarkıt, ceviz ayaklıdan, birbirinden farklı şapkalara kadar göz alıcı ürünler lambader başlığı altında beğeninize sunuluyor.

SEÇMEDEN ÖNCE ÖNERİLERİMİZİ OKUMAK İSTER MİSİNİZ?

Modern bir aydınlatma seçeneği olan lambader; en son trendler arasında yerini korumaya devam ediyor. Seçerken nelere dikkat edeceğinizle ilgili önerilerimiz şöyle:

  • Önce lambaderi odalarınızın hangi noktalarına koyacağınıza karar vermeli, sonra ürünlerin detaylı özelliklerini incelemelisiniz.
  • Işığı tavandan almak yerine yanlardan almanın göz sağlığımız için çok daha uygun olduğunun uzmanlarca vurgulandığı unutmayınız. Aydınlatmayı hedeflediğiniz alana karar vermelisiniz. Odanın tamamını mı aydınlatmak istiyorsunuz yoksa lokal bir bölgesinde yapılacak aktiviteye göre bir aydınlatma tercih ediyorsunuz?
  • Lambaderi koyacağınız odanın büyüklüğü ve odadaki eşyaların dağılımı kaç lambalı veya yansıtıcı yüzeyin özelliğinde belirleyici olacaktır.
  • Özel hobilere özel aydınlatma ve özel dizayn tercih etmelisiniz.

( Kitap okuma, puzzle yapma, yemek vb…)

  • Odanın dekorasyon renklerine ve renk tonlarına ( duvar rengi, mobilyaların renk ve tarzı, zemin döşemesi vb…) uyumlu veya zıt renk uyumu sağlayacak ürünler tercih etmelisiniz.
  • Aydınlatmayı odanın tamamına göre veya lokal olarak düşünüyorsanız, yükseklik ve ışık şiddeti ayarlanabilir ürünler daha amaca uygun ve işlevli olabilir.