Ülkemizde bazı özel günlerin kültürel değerleri bulunur. Bu değerlere özgü aksesuarlar kullanmak, bu günlere verilen önemi göstermektedir. Bu aksesuarlardan biri olan kına kesesi

internette son derece özel detaylı ürünlerin tasarımını yapan sitede sunuluyor. Kına geceleri, düğün törenleri, nişan merasimleri, yeni doğan mevlüdleri, bachelor party, bekarlığa veda partisi ve doğum günlerinin en özel aksesuarları farklı tasarımlarla sitede sunuluyor.

Özel Günlerin En Özel Aksesuarları

Düğün, kına gecesi, asker eğlencesi, bekarlığa veda partisi, bebek doğumu ve gelin kına geceleriniz için ortama tarz katan ve gelenekleri yansıtan bir hediyelik arıyorsanız sitede bulunan kına keselerini inceleyebilirsiniz. Özel günlerinizde davetlilerinize hediye edeceğiniz bu keseler, çok güzel ve kaliteli oluşuyla dikkat çekerken üzerlerindeki motif ve resimler de beğeni topluyor. Her biri birbirinden özel tasarımlara sahip olan kına keseleriyle tüm özel günlerinizde zevkinizi yansıtabilirsiniz.

Kına Keselerinin Özellikleri

Neredeyse tüm düğün ve partilerin olmazsa olmazları arasında kına keseleri yer alır. Davetlilere dağıtılacak olan bu keseler sitede rengarenk ve farklı renkli ipli olarak sunuluyor.

Sitede her türlü parti ya da düğünlerinizde kullanabileceğiniz;

  • Doğal ve Organik,
  • Ham bez,
  • Dilediğiniz motif ya da resmi üzerine baskı yaptırabileceğiniz,
  • İp renkleri farklı farklı olan,
  • 10 – 13, 15.5 – 20, 30 – 40 cm gibi farklı ebatlara sahip olan kese seçenekleri bulunuyor. Beğeninize uygun en güzel ve gösterişli keseleri firmadan satın alabilirsiniz.

Doğal Ve Organik Kına Keseleri

Kına gecelerinin vazgeçilmez objeleri olan kına keseleri eskiden yalnızca gelin kınalarında misafirlere dağıtılırdı. Şimdilerde ise birçok parti ve kutlamanın en özel parçaları haline geldi. Sitede doğal ve organik ürünler kullanılarak üretilen kına keselerinin satışı yapılıyor. Son derece kaliteli olan bu özel ürünler baskılı ya da baskısız olarak da satın alınabiliyor. Düğün ve her türlü kutlamanız için sitede bulunan birbirinden özel ve tasarım harikası kına keselerini satın alabilirsiniz.

Ham Bezden Yapılmış Kına Keseleri

Kese imalatı yapan firma, üretiminde %100 organik olan pamuk hammadde kullanırken, keseler sağlık için zararlı olan hiçbir içerik taşımıyor. Bu durum içindeki kınanın kullanılmasından sonra içine başka aksesuarlar koymayı da sağlıyor. Siteye ulaşarak ham bezden yapılmış ve en şık tasarıma sahip olan kına bez keselerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Resimli, Yazılı, Motifli Kına Keseleri

Kutlamalarınızın davetlileriniz için bir anıya dönüşmesi için kına keselerinize özel baskı yaptırabilirsiniz. Siteye beğendiğiniz kesenin üzerine yazdırmak istediğiniz yazıyı, eklemek istediğiniz resmi ya da motifi ileterek zevkinize özel kese tasarımı yaptırabilirsiniz. Davetlilerinize hoş, unutulmaz ve kalite bir hatıra bırakmak için kına kesesi modellerine siteden ulaşabilirsiniz.

Büyük, Orta Ve Küçük Ebatlı Kına Keseleri

Sizler için anlamı çok büyük olan düğün, kına, nişan, bekarlığa veda, yeni doğan bebek ve doğum günleri partilerinizi sitedeki keseleri kullanarak daha otantik bir güne dönüştürebilirsiniz. Farklı ebatlara sahip olan kına keseleri kullanımınıza yönelik olarak şekilleniyor. Sitede tüm kullanımlarınızda tarz oluşturacak olan kese modellerini bulabilirsiniz. Büyük, küçük ve orta boyutlarda kına keseleriyle davetlerinize özel seçimleri, siteden yapabilirsiniz.

Renkli İplikli Kına Keseleri

Özel kaliteye sahip olan kına keseleri tasarımı yapan sitede kapatma kısımda farklı renkli iplikler kullanılan modeller de yer alıyor. Kına keselerinizi rengarenk hale getiren bu özellik oldukça şık ve gösterişli bir minyatür oluşturuyor. Kına kesesi ihtiyacı duyduğunuzda ve kına kesesine yönelik farklı bir tasarım aradığınızda siteye ulaşabilirsiniz.

https://istecanta.com