Yakışıklılığı ile dünyayı sarsan Johnny Depp hakkında en fazla merak edilen konu, Johnny Depp saç modeli nasıl yapılır? konusudur. Ünlü oyuncu, en az kendisi kadar ünlü ve ikonik olan saç modellerine sahiptir. Özellikle de uzun saçlarıyla dikkat çeken Johnny, her dönemde kendine özel bir tarz yaratmayı başarmıştır.

Johnny Depp Katmanlı Saç Modeli

Yanlarda düşük üstlerde ise uzun saç bırakarak yapılan bu model, Johnny’in en popüler stillerinden biridir. Bu modeli gün boyu yerinde tutmak da biraz zorlanabilirsiniz. Bunun için pomad ya da saç mumu kullanmanız önerilir. Dalgalı veya düz saçlı erkeklere çok uygun bir modeldir.

Johnny Depp Uzun Saç Modeli

Bu saç modeliyle tanınan Depp, mükemmel bir bakıma sahip olan saçlarını özenle uzatır. Bu stili denemek istiyorsanız, saçlarınıza daha fazla özen göstermelisiniz. Eğer düz saçlı biriyseniz, bu modeli denemenizde herhangi bir sakınca yoktur. Ancak kıvırcık saçlılar için biraz zor bir stildir.

Johnny Depp Kısa Saç Modeli

Uzun modelden bir anda kısa modellere geçiş yapan Johnny Depp, bu stiliyle de kıskançlık yaratmaktadır. Depp, bu stilde saçlarını geriye doğru jöleler. Böylece daha parlak ve kalıcı bir görüntü ortaya çıkar. Uzun saçlarınızdan sıkıldığınız zaman tercih edebileceğiniz bu saç şekli, sizi olduğunuzdan daha farklı bir görüntüye sokacaktır.

Johnny Depp Saç Modeli Nasıl Yapılır?
Johnny Depp Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Johnny Depp Turist Saç Modeli

Erkek bob kesim, kulağa biraz tuhaf gelen bir tabir olabilir. Ancak bu saç modeli, Johnny Depp’in stillerinden biridir. Dağınık bir görüntü ortaya çıkaran kesim, kalın ve dalgalı saçları olan bireyler için uygundur. Bu modeli yapabilmek için şu adımları takip etmelisiniz:

  • Saçlarınızı geriye itin.
  • Soğuk suyla yıkama yapın.
  • Başınızı baş aşağı tutun.
  • Saç tellerinizi kırıştırın.

Bu şekilde doğal bir görüntü meydana getirebilirsiniz.

Johnny Depp Transcendence Saç Modeli

Bu modeli uygulamak için üst kısımlarda uzun, arka ve yan kısımlarda ise daha kısa bir kesim yapılmalıdır. Katman ve dokularla dolu olan bu model, hem havalı hem de çağdaş bir görüntü elde etmenizi sağlar.