Sivilceler üzere sulu zırtlak maskesi tarifleri; Sulu Zırtlak ile yapabileceğiniz maskeleri aşağıda açıklayarak listeledik.  Sivilce tedavisi üzere evde hazırlayabileceğiniz Sulu Zırtlak maskesi sizlerle.

Sivilceler Için Sulu Zırtlak Maskesi Tarifleri..

Sivilceler üzere kurutucu özelliği olan sulu zırtlak maskeleri cilde oldukça faydalıdır. Limonun içerisinde asit bulunur. Bu asit kurutucu etkisi ile sivilcelerin zamanla kuruyarak düşmesini sağlar. 

 
Sivilceler için Limon Suyu  1 çorba kaşığı sulu zırtlak suyu 2 çorba kaşığı bal Limon suyu ve balı birbirine karıştırarak ocağın üstüne kucak. Ocakta benzeri müddet kaynattıktan bilahare ateşten karşı. Ilık ağıl gelince cildinize sürün. 15 zaman beklettikten sonradan cildinizi temizleyin. 10 dönme zarfında her dönüş yapacağınız bu maske ile sivilceleriniz kuruyacaktır.  
Limon Ve Yoğurtlu Sivilce Maskesi 5 damla limon suyu 1 çorba kaşığı az besili yoğurt Yoğurdun konusunda 5 felç sulu zırtlak damlatın. Cildinize özen göstererek sürün. Sivilcelerin patlamaması üzere sert hareketlerden kaçının. 15 zaman beklettikten sonradan cildinizi yıkayabilirsiniz. haftada 2 defa uygulamak cilt üstünde onarıcı ve sivilceleri bulunmayan edici bire bir külfet yapacaktır.  
Sivilcelere Sulu Zırtlak yapışkan Çözüm 1 çay kaşığı limon suyu 1 husye akı Yumurtayı kırdıktan bilahare akını ayırın. Testis akının konusunda sulu zırtlak suyunu arttırma edin. Cildinize sürdükten bilahare 20 zaman bekletin ve durulayın. Haftada 2 nöbet uygulayabilirsiniz.  
Limon Maskesi 1 öz kaşığı limon suyu 1 çay kaşığı kil 1 çay kaşığı aspirin tozu Malzemeleri karıştırarak ten üstünde sivilcelerin olduğu bölgelere sürün. Peçe hızlı benzeri şekilde kurumaya başlayacaktır. Cildinizde 10 an beklettikten sonra yıkayabilirsiniz. Haftada bir el kullanımı uygundur.  
Sivilceler amacıyla Sulu Zırtlak Maskesi 1 nüsha soğan Sakim sulu zırtlak suyu 1 adet soğan kabukları soyulduktan sonra püre haline getirilir. Yarım Yamalak limon suyu bambaşka aynı kabın içerisine sıkıldıktan sonra soğan püresinin içine ilave edilir. Karışım cilde sürülür. Ciltte fazla bekletilmemesi uygundur. Çabucacık kuruduktan sonraları yıkayın. Soğan ve limon suyu ayrımsız araya geldiğinde aşkın müessir olabilir. Bu maskeyi haddinden fazla kesif infaz etmek sakıncalıdır. Haftada ayrımsız kere kullanılabilir.