Kilolarından ve vücut şeklinden rahatsız olan bayanların tercih ettiği Velashape3 uygulaması sayesinde selülit sorunlarına karşı da mücadele edebilirsiniz. Daha etkili ve kısa sürede çözüm alabileceğiniz bu uygulama sayesinde pürüzsüz ve güzel bir vücuda sahip olabilirsiniz. Günümüzde teknolojinin de gelişmesi sayesinde cerrahi müdahalelere gerek kalmadan da yağlanma sorunu giderilebilmektedir.

Bu tedavi ile elde edilecek sonuçlar arasında; Çapta küçülmeler, bölgesel incelme, cilt sıkılaştırma, minör kas ağrılarında rahatlama, cilt dokusunu iyileştirme, bölgesel kan dolaşımını iyileştirme ve cilt sıkılaştırmadır. Velashape 3 hangi bölgelerde kullanılır ile ilgili olarak ise karın, boyun ve yüz, üst kol, basen ve bacaklar, gıdı sarkması, bel yan bölge gidi alanlarda tercih edilmektedir. Günümüzde artık çene altında yer alan yağların düzeltilmesi için de kullanıldığını söyleyebiliriz.

Haftada sadece 1 kez olmak üzere 4 ile 8 seans arasında işlem yapılabilir. Selülitin derecesi ya da bölgesel zayıflama uygulanabilecek bölgedeki ihtiyacınıza göre uzman doktorunuz gerekli olan seans sayısını belirler. Velashape 3 hangi bölgelerde kullanılır konusunda bu detayı bilmek önemlidir. Her seans ise yaklaşık 30 ile 45 dakika arasında sürmektedir.

Selülit tedavisinde ya da bölgesel incelme uygulanan bölgede deri yüzeyinde cildin ısınmasına bağlı olarak kısa süreli bir pembelik oluşmaktadır. İşlemden sonra ise birkaç saat sürebilen bir sıcaklık hissedebilirsiniz. Fakat işlemden sonra gündelik hayatınıza da devam edebilirsiniz. Uygulama tamamlandıktan sonra elde edilen sonuçların daha uzun sürede kalıcı olabilmesi adına ilk olarak aylık ve daha sonra 2 ayda bir ve son olarak 3 ayda bir tercih edebilirsiniz

Uygulamanın tercih edilmediği kişiler de bulunur. Bunlar gebe olan bayanlar, ışığa duyarlı ilaç kullanan kişileri, diyabet hastaları, damar tıkanıklığı olan hastalar ve kan pıhtılaşması olan kişilerdir. Hastalarda bu rahatsızlıklardan biri var ise uygulama öncesinde muayene olunmalı ve bu durumlar doktora bildirilmelidir. Velashape 3 uygulamasının bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur ve bu durumlar dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Sonrasında ise kısa süreli sonuçlar alınacak ve günlük aktivitelere devam edilecektir.

Velashape III hakkında daha detaylı bilgi için https://www.drkul.com/velashape3.html