2016 Jean Pantolon Modelleri

Jean Pantolonlar hayatımıza girdi gireli her şeyi ne kadar da kolaylaştırdığının epey farkındayız. Fakat ilk çıktıklarından hatta 80 li 90 lı yıllardan bu yana da epey bir gelişme kaydettikleri ve evrim geçirdikleri de gün gibi ortada. İşte günden güne güzelleşen ve günümüzdeki, kup, kesim, renk ve tarzına ulaşan jean modellerinin artık hepside bir birinden güzel görüntüler vermekte. Yanı sıra bizler de farklı farklı jean modelleri giyerek, her günümüzü farklı kombin şekilleriyle değerlendirebiliyoruz.

 

2016 jean pantolon modelleri hangiler ?

Örneğin son zamanlarda yani 2016 yılında yüksek belli jeanler ön plana çıkarken aniden düşük belli kot pantolon furyasının pabucunu dama atıverdi. Bu sayede de yıllardan beri kullandığımız düşük belli kotlar yerine yüksek bel farklıcalığına kavuşur. Yanı sıra aynı zamanda da yüksek bel skinny jeanler hayatımıza girerek, sokak modasında büyük bir furya yarattı.

Bu tarz ve şık jean modeli cadde ve sokaklarda kıştan beri ortalığı kasıp kavururken, her şeyle de kolaycacık kombinlenebilmekte. Dilerseniz tişörtler, merserize salaş üstler, hırkalar, gömlekler hatta peplüm ceketlerle bile farklı tarzlar yaratabilirsiniz skinny jeanlerle. Yine sene trendi yüksek bel İspanyol paça jeanlerde asla koltuğundan uzun sene ayrılmayacak olan klasikler arasında yerini almışken, boho stiline de mükemmel bir şekilde hizmet edebilmekte. Yine unutmamamız gereken diğer jean sene trenleri arasında kısa boru paça jeanler, boy friend, jeanler, duble paça jeanler ve mom jean modelleri de yer almakta.