2016 Kot Pantolon Modelleri

2016 kot pantolon modelleri arasında sıyrılarak göze çarpan başlıca model mutlaka ki yüksek belli kot pantolonlar olmuştur. Zira uzun zamandır düşük belli kot pantolonlar giydiğimiz son yıllarda bu modeller anımsanmıyor du bile. 60 lı yılların bel yüksekliklerinin kullanıldığı pantolon ve dolayısıyla da kot pantolon modası bu sayede ince belli bayanların bel ölçülerini de ortaya çıkartmakta. 60 esintileri taşıyan bu Jean pantolonlar paçaları 2 parmak kıvrılarak kullanıldığındaysa tam bir Retro resmi çiziyor.

Kot pantolonlar da son yıllarda çok gözde olan streight modası da tahtını kimseye kaptırmamakta. Bu yüzden 2016 yılında yoluna yine bayanlara tarafından sevilerek devam eden streight pantolonların gri, taşlanmış, açık ve koyu mavi tonları mevcut. Streight kot pantolonların yanı sıra skiny jeanler de yine bu sene çok moda oldu. Fakat boyu kısa bayanlar için kesimi ve boyu bakımından tehlike oluşturan bu modeller, esasen uzun boylu ve bacaklı bayanlarda çok hoş durmakta.

Kot pantolon deyince şüphesiz ki, Boho modasında da sıklıkla kullanılan İspanyol paça kot pantolonlar, yine bu senenin vazgeçilmezlerinden. Her türlü kıyafetinizin gömlek, bluz ve tuniklerin altında da kullanabileceğiniz İspanyol paça kotlar. Günlük hemen hemen her ortam da kullanabileceğiniz tarzda. Yine yırtık sokak modası kotlar, sökük kotlar bu sene de kendinden ödün vermiyor. Yanı sıra bu sene püskül modası kotları da saracak. Kot paçalarındaki sökük, salaş ve püskül modası bayanlar adımlarını atarken herkesin dikkatini çekecek.