Dünyanın en ünlü markaların ürünlerini bir arada bulabileceğiniz Netmoda, kozmetikten giyime, aksesuardan takıya, ayakkabıdan çantaya kadar moda denince akla gelebilen bütün ürünleri tek bir çatı altına topluyor. Sadece tek bir tık ile avantajları bulunan birçok farklı mağazaya yönlendirmenin yanı sıra, sizin için modanın nabzını da tutuyor.

Her gün acaba bu gün ne giysem diye düşüncelere dalıyorsanız, giyimden ve modadan çok keyif alıyorsanız, hatta moda sizin için bir hayat tarzıysa Netmoda’nın moda severler için birebir olan kombin yap özelliğinden mutlaka yararlanmalısınız. En son trendlerden haberdar olabileceğiniz, farklı stil fikirleri ile moda ufkunuzu genişletebileceğiniz, yüzlerce marka arasında kendinizi kaybedileceğiniz Netmoda, size kendi tarzınızı konuşturma imkânı sunuyor.

Geçmiş zamandan beri elinizden düşüremediğiniz moda dergilerinin kombin sayfalarına müdahale ettiğinizi, hatta kendi kombininizi yarattığınızı bir düşünsenize! Kulağa imkânsız mı geliyor? Hiç gelmesin çünkü Netmoda size sadece sizin zevkinizin ve tarzınızın konuşacağı ‘kombin yap’ imkânını sunuyor. Gündelik hayatınızda dışarı çıkarken, işe giderken, plaja giderken, sevgilinizle romantik bir akşam yemeği için buluşmaya giderken ya da arkadaşlarınızla felekten bir gece çalmak için hazırlık yaparken kombinleyebileceğiniz bütün ürünleri bir arada bulabilirsiniz. Kombin yap uygulamasını kullandığınız sırada sadece kıyafet kombini değil, ayakkabı, çanta, aksesuar hatta ruj, parfüm, allık gibi kozmetik kombini de yapabilirsiniz. Komin yaptığınız esnada magazin, çerçeve, oda, kişiler gibi farklı efektler kullanabilir, kombininizi canlı bir ortamdaymış gibi sunabilirsiniz.

Aklınıza gelebilecek bütün giyim, aksesuar ve kozmetik ürünlerini bir arada inceleyerek kombin yap uygulamasından faydalandıktan sonra, bu kombini dilerseniz arkadaşlarınızla paylaşabilir, moda görüşünüzün bilinmesine imkân tanıyabilirsiniz. Netmoda’nın kombin yap özelliği sayesinde birçok farklı kombinler yaparak, moda ile ilişkinizi güçlendirebilir, giyim tarzınızı çok daha yakından tanıyabilirsiniz. Netmoda kombin yap sayfasına sadece bir kere tıklayarak rengârenk, çeşit çeşit efektler arasında kaybolurken, bir yandan dilediğiniz kıyafetleri birleştirebilir ve gardırobunuza yepyeni bir hava katabilir bir yandan da hem yapmış olduğunuz kombinleri yayınlayarak herkesin sizden ilham almasını sağlayabilir hem de başkalarının kombinlerine göz atarak bugün ne giysem sorusuna yeni bir yanıt bulabilirsiniz.